PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları İpod touch 4 için jailbreak

surrender
23-05-2012, 15:41
sürüm 5.1, aylardır jailbreak kurup whatsapp yüklemek istiyorum. yardımcı olabilir misiniz? gerekirse sürüm düşürme yöntemini deneyeyim ama daha önce hiç yapmadığım için deneyimli birinin yardımına ihtiyacım var.

ikinci sorum da, whatsapp yükleyebilirim değil mi jailbreak kurarsam? yardımlarınızı bekliyorum.

Ogzhnozcn
23-05-2012, 15:50
sürüm 5.1, aylardır jailbreak kurup whatsapp yüklemek istiyorum. yardımcı olabilir misiniz? gerekirse sürüm düşürme yöntemini deneyeyim ama daha önce hiç yapmadığım için deneyimli birinin yardımına ihtiyacım var.

ikinci sorum da, whatsapp yükleyebilirim değil mi jailbreak kurarsam? yardımlarınızı bekliyorum.

Jailbreak ile ilgili sitede istemeyeceğiniz kadar makale mevcuttur okuyarak yapabilirsiniz,Whatsapp programı iPod touch larda doğru düzgün calısmamaktadır.

EsEsLi26
23-05-2012, 20:39
sitede jail break bölümünde semi-tetheret yöntemi mevcut oradan yararlanabilirsin

cihazı yeni aldın anlaşılan ve daha önce jail break uygulamadın o yüzden sürüm düşüremezsin.

semi-tetheret demek de ipod her kapandığında bilgisayara bağlaman anlamına geliyor bağlamaz isen crack lı uygulamalarını kullanamıyorsun.

untetheret jail break ın da yakında çıkması bekleniyor istersen onu bekle... (bilgisayar bağımlılığı kalkıyor)