PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Hollanda iPhone 4S sim free?

bilalekrem
20-05-2012, 18:16
iyi gunler bir sorum olacakti size birincisi hollandadan 4s simfree mi? Yani istedigimiz hatti takip kullanabiliyormuyuz?

Diger sorum ise hollandada 4s fiyatlari nasildir biliyomusunuz?

Hypnosee
20-05-2012, 18:26
SimFree aldığınız yere bağlı. Ayrıca SimFree olanlar 600 Euro'dan başlıyor. http://store.apple.com/nl/browse/home/shop_iphone/family/iphone/iphone4s

bilalekrem
20-05-2012, 18:47
alacagimiz yer derken? Gene bir iki sorum var :)

Biri hollandada appstore var mi?

Digerisiise vodofone vb oparetorlerin hangisinde sim free vardir?

Hypnosee
20-05-2012, 19:34
alacagimiz yer derken? Gene bir iki sorum var :)

Biri hollandada appstore var mi?

Digerisiise vodofone vb oparetorlerin hangisinde sim free vardir?
1-Evet Hollanda'da Apple Store var. Ama yurtdışında bazı üyelerimiz var iPhone'ların sipariş ile geldiğini söylüyorlar mağazada bulamayabilirsiniz. En kötü ihtimal teknoloji marketlerinde yaklaşık 600 Euro civarındadır.

2-Vodafone tarzı yerlerde Sim Kilitlidir ama para karşılığında açtırıyorlar sanırım.

bilalekrem
21-05-2012, 18:14
Peki yurtdışından vodofone ile alsam burada sim kiliti açtırma imkanım olur mu ?

bilalekrem
21-05-2012, 18:32
Bşr de unutmadan sim free yi ne kadar fiyata açtırırız burada veya yurt dışında ?

Ogzhnozcn
21-05-2012, 19:40
Bşr de unutmadan sim free yi ne kadar fiyata açtırırız burada veya yurt dışında ?

Actirma derken neyi kastettiniz anlamadim oyle birsey yok simfree aldiginiz takdirde istediginiz hatti takip butun ulkelerde kullanabiliyorsunuz.

QuestionMark
21-05-2012, 20:33
Actirma derken neyi kastettiniz anlamadim oyle birsey yok simfree aldiginiz takdirde istediginiz hatti takip butun ulkelerde kullanabiliyorsunuz.

Hocam bende actirma diye bir hadisenin olmadigi dusundeyim, fakat burda (mersin) bir kac telefoncunun caminda simkilit acilir ibaresini gordum (apple amblemi ile suslenmis) birine girip sorasim var hayirdir neyi aciyorsunuz mevzuu nedir hocam diye:)

Ogzhnozcn
21-05-2012, 21:03
Hocam bende actirma diye bir hadisenin olmadigi dusundeyim, fakat burda (mersin) bir kac telefoncunun caminda simkilit acilir ibaresini gordum (apple amblemi ile suslenmis) birine girip sorasim var hayirdir neyi aciyorsunuz mevzuu nedir hocam diye:)

Onlar kutuyu aciyorlardir :)

bilalekrem
22-05-2012, 19:52

Actirmadan kastim simlock u simfree yapmak :) yani turkiyede mumkun degil mi bu sistem?

Ogzhnozcn
22-05-2012, 21:06
Actirmadan kastim simlock u simfree yapmak :) yani turkiyede mumkun degil mi bu sistem?

Evet Simkilitli cihazlar unlock yapilabiliyor,suan İki tane unlock uygulamasi mevcuttur bunlar Ultrasn0w ve Blacksn0w dur.

bilalekrem
22-05-2012, 21:37
Evet Simkilitli cihazlar unlock yapilabiliyor,suan İki tane unlock uygulamasi mevcuttur bunlar Ultrasn0w ve Blacksn0w dur.

Siz heralde onceki mesajlari okumadiniz :) Neyse asil sorum o degil hani amerikada belli bir ucret karsiligi simfree yapiyolarmis cihazlari türkiyede de mevcutmu bu diye sormak istemiştım :)

Ogzhnozcn
22-05-2012, 21:38
Siz heralde onceki mesajlari okumadiniz :) Neyse asil sorum o degil hani amerikada belli bir ucret karsiligi simfree yapiyolarmis cihazlari türkiyede de mevcutmu bu diye sormak istemiştım :)

Hayir bildigim kadariyla mevcut degil

bilalekrem
22-05-2012, 21:39
Hatta simdi gordum forumda att kilitli cihazlari unlock yapiyor diye. Hollandada var mi att veya bu islemi yapan sirket?

DeviLJoN
23-05-2012, 02:28
hollanda sim kilitli sadece t-mobile satmakta artık. Ama oda para ile açıyor yada 3, 6 ay gibi sürelerde. Diğer iki optr sim kilitsiz satmakta şuan. Yada kısmi sim kilit eklemekte kontrat bitene kadar. Çünkü arkadaşımda iphone 4 var hollanda vodofone sim kilitli idi. Yeni iphone 4s yok olay yada kontratsız alırsanız, olmaz.

bilalekrem
25-05-2012, 21:04
Arkadas icin soruyorum bende :) amcasi gidecekmis onunda ordan getirtecek 4s appstore de bulurlar ins yoksa operator isi karisik. Hepinize yorumlariniz icin tesekkurler.

OnuR
25-05-2012, 23:44
Aldıktan sonra ülkeden ayrılırken vergi iadesi de alabiliyorsunuz sanırım 19%

bilalekrem
26-05-2012, 23:36
Aldıktan sonra ülkeden ayrılırken vergi iadesi de alabiliyorsunuz sanırım 19%

vergi iadesi ne icin ?

TolgANL
27-05-2012, 03:56
Hatta simdi gordum forumda att kilitli cihazlari unlock yapiyor diye. Hollandada var mi att veya bu islemi yapan sirket?
Ilk cihazi aldiginizda simkilitliyse, aldiginiz yere €100 odeyerek simkilidi hemen actirabilirsiniz..
Cihaz alindiktan sonraki 6 ayin sonunda €75 , 1 sene sonunda ise €50 karsiliginda actirabilirsiniz..2 sene sonra ise ucretsiz aciliyor..

hollanda sim kilitli sadece t-mobile satmakta artık. Ama oda para ile açıyor yada 3, 6 ay gibi sürelerde. Diğer iki optr sim kilitsiz satmakta şuan. Yada kısmi sim kilit eklemekte kontrat bitene kadar. Çünkü arkadaşımda iphone 4 var hollanda vodofone sim kilitli idi. Yeni iphone 4s yok olay yada kontratsız alırsanız, olmaz.
Vodafone, T-Mobile simlockfree cihazlar satmakta... Hi, Tele2 ve bir kac ufak telecom sirketi simkilitli cihazi veriyor..