PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları tema

paper59
17-05-2012, 23:00
arkadaşlar bir kaç hafta önce bu sitede bir tema görmüştüm. kilit ekranında animasyonlu hava durumu falan gosterıyordu. bu temayı bır turlu bulamadım yardımcı olabilir misiniz. ayrıca kolaylık olması acısından sunu soylıyım 2. mesajda il kodları bulunuyordu hava durumu ayarı için.

video buldum http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bQFycj0Mhbk

birde pages olmadan kullanabılırmıyız bunu ?

fas535
18-05-2012, 01:04
cydiada mevcuttur benim actıgım bir konuydu o tema..tek olarak kullanabilirsiniz yanılmıyorsam cydia da pages lockscreen slideshow u indirdiğinizde o lockscreenı elde edersiniz..

taylan63
18-05-2012, 01:31
Sıte yonetıcelerınden cok ozurdılerım yardım ısteyecegım konu bu bolume aıt olmadıgı ıcın ozurd sımdıden ya abıcım bana bı konuda yardımcı olursanız sevınrım ya benım bu ayarlar bolumunde 5.1.1 versıyonuna guncelemem ıcın 1 sayısı gozukuyor ben onu nasıl kaldırırım onu kaldırma brogramı var ama ben bılmıyorum o programın ısmını yardımcı olabılırmsınız bu konuda lutfen sımdıden tskler ıyı geceler tekrar ozurd

yusuf11
18-05-2012, 02:49
taylan sennde dedgn gibi konuyu uygun yere açman lzm yoksa cvp vereceklerni sanmıyorm.

SalihBxl
18-05-2012, 06:10
arkadaşlar bir kaç hafta önce bu sitede bir tema görmüştüm. kilit ekranında animasyonlu hava durumu falan gosterıyordu. bu temayı bır turlu bulamadım yardımcı olabilir misiniz. ayrıca kolaylık olması acısından sunu soylıyım 2. mesajda il kodları bulunuyordu hava durumu ayarı için.

video buldum http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bQFycj0Mhbk

birde pages olmadan kullanabılırmıyız bunu ?

Merhaba,

Sizde Sim kart ve Rehber Sorunlari diye konuyu baslatmissiniz. Neyse pc basina gectigim zaman bu seferlik duzenlerim. Cevabiniza gelecek olursak; Cydia'da Kosova Moti Animated LockScreen isminde mevcut. Sadece iFile ile slide show icindeki resimleri editlemeniz lazim. İyi forumlar.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

SalihBxl
18-05-2012, 06:12
Sıte yonetıcelerınden cok ozurdılerım yardım ısteyecegım konu bu bolume aıt olmadıgı ıcın ozurd sımdıden ya abıcım bana bı konuda yardımcı olursanız sevınrım ya benım bu ayarlar bolumunde 5.1.1 versıyonuna guncelemem ıcın 1 sayısı gozukuyor ben onu nasıl kaldırırım onu kaldırma brogramı var ama ben bılmıyorum o programın ısmını yardımcı olabılırmsınız bu konuda lutfen sımdıden tskler ıyı geceler tekrar ozurd

Keske bu kadar ozur dileyeceginize sadece arama butonundan kisa arama yapsaydiniz. Neyse umarim bir dahaki sefere iygun yerlerde konu devam ettirirsiniz. Cevabiniz ise; Cydia'da BadgeRemover isimli uygulama. İyi forumlar.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.