PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları iphone da saçma sapan bir sorun !

mericguner
16-05-2012, 10:49
arkadaşlar çok saçma bir şekilde iphonun ekranına işaret parmağımla dokunduğumda başka yerlere basıyor atıyorum klavye de başka bir harfi yada ekranda başka bir noktayi algılıyor ekranda.. çok saçma anlamadım ama bu baş parmağımı kullandığımda hiç bir sorun yok?? bu saçmalıkla karşılaşan var mı ekranım mı bozuldu şimdi nedir ?

ilhan78
16-05-2012, 11:47
Orjinal olmayan sarj cihazları ve kabloları bu soruna neden oluyor.
Fakat cihaz sarjdayken buna rastlanır.

Ogzhnozcn
16-05-2012, 15:16
Guclu bir ihtimal de su olabilir,parmaginizin ucu sertlesmis olabilir ozellikle gitar calanlarda bu goruluyor sahsen bende de var teller celik oldugu icin zamanla kanata kanata acita acita sertlesiyor bunun gibi farkli bir sekilde de sertlesmis olabilir ekrana dokundugunuzda ekran parmagin yumusak tarafini algilar ve o kisimdan tepki alir.

feyz34
16-05-2012, 15:34
Dokunmatik Arızalanmış Usta Değiştirmen Gerekli Hayırlı Günler

yusuf11
16-05-2012, 15:38
dokunmatiği değiştirmeden sana bir tavsiyem var.. böle saçma şeymi olr deme bi dene :) cihazını pirinç dolu bi poşetin içine koy , ağzını kapa sıkıca hava girmesin. cihaz kapalı olsun tabikide. bu poşeti 4 - 5 gün sakla... içindeki nemden dolayı böle olmuş olabilir. cihazının düzeleceğine inaniyorm. olmazsa dokunmatiği değiştirmek zorunda kalırsın artık ki bu da ucuz değil :( .. benim cihazın dokunmatiği gitmişti apple ın forumlarnda okudum bunu yaptm saçma dedm başta ama işe yaradı. bunu yapmadan öncede sinirden 10 20 kez duvara fırlatmıştım en sertinden :D şimdi içim yanıyor ama şükür cihaz sağlammış ( fırlattğım cihaz ipod touch 1gydi :)) öyle işte . dene derim ben.

cemgfb
16-05-2012, 17:41
bende de oluyo ama sarji takinca

Sent from my iPad using Tapatalk HD