PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone 3G 1015

esbejk
15-05-2012, 22:03
arkadaşlar dün akşam cfw attım sinyal bulmadı.şimdi yeniden atmaya çalışıyorum fakat 1015 hatası veriyo.redsn0w ile fix boot yaptığımda redsn0w internal error hatası veriyor.ireb ile yaptığım zaman telefon recovery moddan çıkıyor sonra açılırken sürekli kendini resetliyor.Tinyumbrelladada aynısını yaptı.1015 htasının kaynağı nedir acaba farklı makinede denedim.

mudvayne
16-05-2012, 07:48
1015 dfu moda yanlış aldığından kaynaklanıyor. dfu moda doğru bi şekilde alip tekrar restore etmeyi deneyin

DeMo
16-05-2012, 19:16
1015 hatası genelde baseband kaynaklı bir hatadır. Hangi sürümü yüklemeye çalışıyorsunuz bilmiyorum ama hazırladığınız custom sürümde de problem olabilir. Özellikle iPhone 3G cihazlarda, siz farkında olmasanız da, cihaz recovery moddda kalsa da, hataya rağmen yükleme işlemi tamamlanmış olabilir. Recovery moddan çıkmak için TinyUmrella'da Exit Recovery butonuna basmanız yeterlidir. Yüklemeye çalıştığınız sürümü ve cihazın baseband sürümünü, sim kilitli olup olmadığını söylerseniz duruma göre bir yönlendirme yapabiliriz.

esbejk
16-05-2012, 20:50
sorunumu ireb rc5 çözdü.herşey tamam kurdum falan çalışıyor şimdi ise appsync yükledim cydiadan.fakat ifunbox ile uygulamaları yüklediğimde başarılı yazıyor 1-2tane dışında fakat açtığım zaman uygulamaları 5-10tane dışında hiçbirtanesi bile açılmıyor.bunlara free uygulamalarda dahil.acaba uygulamaları açmak için app store girişi yapmak lazımmı bununla alakalı bir sıkıntı olabilirmi yoksa çünkü kendi telefonumda aynı uygulamalar sorunsuz açıyor.