PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları 4S 5.0.1 de 3G gidip geri geliyor

egemengulsen
13-05-2012, 19:59
Arkadaslar bir aya yakin suredir 5.0.1 yuklu jb li telefonumda 3G gidiyor hemen sbsettingsten kapatip actigimda 3G geri geliyor ama bir sure sonra ayni sorun yine basliyor sbsetingsim yalama olacak, farkli yerlerde okudugum cozumleri denedim mesela mikro sim degisimi, restore v.b
, sorunu yasayan cozen lerin yardimini tavsiyelerini bekliyorum
Not Turkcell kullanicisiyim ne kadar 4 ceker derlerse inanmiyorum ama cok ciddi yerlerde dahi bu sorun mevcut

DeviLJoN
14-05-2012, 01:01
Turkcelli bir arkadaşımda aynı sorundan dert yanıyor. İstanbul en işlek yerlerinde 3g bağlatısı koptuğu olduğunu söyledi. 3g; şebekesinin olmadığı yerde 3g kopar diye biliyorum ama istanbulun her yerinde çalışıyor veya çekiyor. Ağ bağlantılarınızıda hem 3g hemde edge açık bırakın. Ayrıca yüklediğiniz son cydia tweaklerden de kaynaklanabilir.

egemengulsen
15-05-2012, 12:00
edge sbsettings te DATA tuşu , hep açık tabiki, bir kere de komple resetlediğim için cydia dan da odluğunu hiç sanmıyorum, nette okuduğum aynı şikayetlerde jb siz olmadığı için millet açıp kapatıyor geçici bir çözüm sağlıyor bende aynı sorunu sbsettingsle daha hızlı yapıyorum ama gözüm sürekli 3G logosunda, olmadığında açıp kapatıyorum, sıkıldım valla, stabil bir çözüm bulurum inşallah

DeviLJoN
16-05-2012, 15:07
ağ ayarlarını sıfırlayarak denediniz mi ?