PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 4s jb update

ctg
13-05-2012, 19:57
merhaba 4s kullanıcıyım update edeyım dedım artık jb lı kullanıyorum ama 5.1 şarj ıyılestırmelerınden dolayı gecmek ıstıyorum oyunlardakı saveleri yedeklemenın bır yolu var mı tabıkı jblı olanlar ıcın soyluyorum hanı 5.1 gecınce jb yaptıktan sonra kullanırım yine bir de once restore edıp sonra mı update etmem gerekır dırekt olarak settigns dekı software update ten yapsam olur mu olmaz diye dusunuyorumda yınede sorayım dedım sımdıden tesk.

QuestionMark
13-05-2012, 21:21
Cihaz uzerinden guncelleme jailbreakli cihazlarda sorun yaratabildigi icin bilgisayar uzerinden guncellemeniz yarariniza olacaktir, restore etmenize gerek yok 5.1.1 yukleyecek iseniz direkt guncelleme secenegini kullanabilrsiniz

Şu anda 4S cihazlara ios 5.1 ve 5.1.1 jailbreak yonteminin bulunmadigini belirtmek isterim, fakat A5 islemcili cihazlara surum dusurme yontemi bulundugu icin 5.0.1 SHSH kaydiniz varsa jailbreaksiz cihazinizdan sıkıldıgınız zaman 5.0.1'e donus yapip cihazinizi tekrar jailbreak'li olarak kullanabilirsiniz