PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları iphone 3g acma acil..

hs1987
11-05-2012, 21:25
iphone 3g telefonda 3.1.3 sürümü mevcuttu. itunesten 4.2.1 e yükseltmek istedim fakat geri yükleme yaparken hata verdi ve su an telefon acılmıyor. pcye bağüladıgımfa itunes işreti geliyor. itunes ı actgımda telefon görünmüyor. nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilgisi olanb varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.

mudvayne
11-05-2012, 21:26
tinyumbrella'yı indirin. sonra bu programdan telefonu bağlayıp exit recovery yapın telefonunuz açılsın

hs1987
11-05-2012, 21:28
teşekkürler hemen deniyorum. inş işe yarar

hs1987
11-05-2012, 21:31
programı actım fakat dediğiniz secenekler pasif halde görünüyor

laheyl
12-05-2012, 00:40
iphone 3g telefonda 3.1.3 sürümü mevcuttu. itunesten 4.2.1 e yükseltmek istedim fakat geri yükleme yaparken hata verdi ve su an telefon acılmıyor. pcye bağüladıgımfa itunes işreti geliyor. itunes ı actgımda telefon görünmüyor. nasıl bir yol izlemem gerektiği hakkında bilgisi olanb varsa yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Merhaba,

Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...