PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları i tunes bağlantı sorunu acil

rammstein_63
08-05-2012, 04:28
arkadaşlar 5,1,1 e güncelledim 4s imi telefonu itunes e bağladım bağlanmıyo ne ettiysem olmadı şöyle bi hata veriyo

bilinmeyen bir hata (0*E80000565) oluştuğu için i tunes bu iphone a bağlanamadı bilen birisi varsa yardımcı olsun lütfen ya

rammstein_63
08-05-2012, 05:14
arkadaşlar sagolun sorunu çözdüm istiyen olursa nasıl çözdüğümüde yazarım

leadertay
08-05-2012, 08:30
rammstein kardeş birinin istemesine gerek yok sen karşılaşmıssan başkası da karşılaşabilir aynı sorunla yazarsan çözümü başkası da faydalanır bundan

rammstein_63
08-05-2012, 11:37
Tabii tüm bu anlatımımı internet bağlantınızda bir problemin olmadığını varsayarak söylüyorum. Gelelim yapacaklarımıza;

Ayrıca eğer tüm işlemleri yaptıktan sonra Backup yapmakta sorun yaşarsanız iTunes'da Edit / Preferences'den Devices seçip oradaki Backup'ı silin ve PC saatinizi (GMT -06:00) Merkez Saat (ABD ve Kanada)'ya çevirin, bu şekilde Backup alabilirsiniz. Sonradan eski haline getirebilirsiniz saati yani (GMT +02:00) İstanbul
Tüm yedeklerinizi cihazınıza almışsanız Denetim Masası --> Program Ekle / Kaldır'daniTunes' u kaldırın (Bonjour, Apple Application Support, Apple Mobile Device Support, Apple Software Update, MobileMe Control Panel ve Quicktime da dahil kaldıracaklarınıza) Daha sonra aşağıdaki CCleaner programını indirerek program ile ilgili hiçbir ayarı değiştirmeden programın Cleaner ve Kayıt defteri seçeneklerinden temizlik yapıp (bu işlemleri yaparken internet tarayıcınızı kapatın) C:/Program Files'daki iTunes ve Quicktime klasörlerini silerek bilgisayarınıza reset atın ve tekrardan iTunes kurun.Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınızdan tüm bilgilerinizi yeni kurduğunuz iTunes'a aktarabilirsiniz. (Cihazınızı bilgisayara bağlayıp iTunes açın ve cihaz isminin üzerine sağ tıklayarak uygulamalar için Transfer Purchases, telefonunuza ait diğer bilgileri için yedekleyebilmek için Backup'a tıklayarak)

Ayrıca eğer tüm işlemleri yaptıktan sonra Backup yapmakta sorun yaşarsanız iTunes'da Edit / Preferences'den Devices seçip oradaki Backup'ı silin ve PC saatinizi (GMT -06:00) Merkez Saat (ABD ve Kanada)'ya çevirin, bu şekilde Backup alabilirsiniz. Sonradan eski haline getirebilirsiniz saati yani (GMT +02:00) İstanbul

SalihBxl
08-05-2012, 11:38
Merhaba,

Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.

İyi forumlar...