PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iphone 3gs siri?

okankarakas
05-05-2012, 21:33
http://www.youtube.com/watch?v=o-CqC5TGm9U sanırım bu video sorumun ne olduğunu açıklıyordur:)
Bugün yeni aldık cihazı iphone 3gsi, 16 gb. ios 5.1 yüklü. henüz jailbreak yapmadım, ama yapabilirim eğer siriyi ya da sarayı yüklemem gerekiyorsa.
siriyi kullanırken bilgilerim apple'a ulaşmasın, (apple gönderiliyormuş sanırım) gönderilmesin, telefonum kapanabilir tamamen. yani ben böyle biliyorum. çünki illegal bi yolla yüklediğim için kapanılabilirmiş. iphone 4sten sonra 4e gelmiş.4'ten sonrada 3gs'e gelmiş.
3Gye bile voice control gelmiş.yani 3gs'te mutlaka vardır. herneyse bilen biri varsa yazsın lütfen.

okankarakas
05-05-2012, 22:09
?????

SalihBxl
06-05-2012, 01:01
?????

40 dakika bekleyip tekrar sormussunuz :) Muhakkak bilenler vardir ve yardimci olacaktir.

okankarakas
06-05-2012, 11:14
40 dakika bekleyip tekrar sormussunuz :) Muhakkak bilenler vardir ve yardimci olacaktir.

umarım:)

muzzy61
06-05-2012, 13:09
Benim Cihaz 3 gs oldbotroom yurdışı ve pasaport kayıtlı jailbreak'de sonuçta illegal bir olay ve apple istese buna müsade etmeyebilir fakat herkes yapıyor ben siri'yi cihazımda kullanıyorum spire ile yükledim ve Assistant Server İnstaller ile kullanıyorum ordan burdan lisans yüklemeden fakat tavsiye etmem siri'yi çok ram yiyor cihazda ve yavaşlatıyor eğer ona bi çözüm bulunabilirse yükle derim fakat çokta kullanışlı değil bizim için henüz.

SalihBxl
06-05-2012, 13:37
Benim Cihaz 3 gs oldbotroom yurdışı ve pasaport kayıtlı jailbreak'de sonuçta illegal bir olay ve apple istese buna müsade etmeyebilir fakat herkes yapıyor ben siri'yi cihazımda kullanıyorum spire ile yükledim ve Assistant Server İnstaller ile kullanıyorum ordan burdan lisans yüklemeden fakat tavsiye etmem siri'yi çok ram yiyor cihazda ve yavaşlatıyor eğer ona bi çözüm bulunabilirse yükle derim fakat çokta kullanışlı değil bizim için henüz.

Dediginiz gibi, iphone4 cihaz bile cok kasiyor.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

okankarakas
06-05-2012, 19:27
Dediginiz gibi, iphone4 cihaz bile cok kasiyor.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

iphone 4'te kasıyormu?ahahaha güzel espri:)

okankarakas
06-05-2012, 19:29

ingilizcesi olanlar ıcın no problem)

SalihBxl
06-05-2012, 23:33
iphone 4'te kasıyormu?ahahaha güzel espri:)

Kullandiginiz mi iPhone4 cihazda bilmiyorum ama 225mb gozuken ramim 100mbye kadar iniyor. Haliyle kasilma bence normal geliyor. Siz kasilma dedigimde ne anladiniz? Cunku spire o kadarda saglikli bir uygulama degil. Yukleyip silmek isteyenlerin %80'i restore ettiler cihazlarini.

muzzy61
07-05-2012, 12:23
O zaman benim bir sorum olacak spire haricinde daha az ram yiyen bir suri installer
varmı yoksa bütün siri yüklemelerinde bu ram problemi oluyormu?

SalihBxl
07-05-2012, 12:42
Sara, esra vs vs bir iki tane daha var ama spire kadar gercekci ve kaliteli degil. Ama dedigim gibi spire ise ram somuren bir uygulama.