PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPHONE 4S 16 GB Hollanda

Chocococo
03-05-2012, 18:45
Merhabalar iPHONE 4 KVK telefonum çalındı yeni ama aynı parayı ödemek istemiyorum. Bunun yerine Hollandadan gelicek ve sim kilitsiz 500 EURO'ya iPHONE 4S 16 GB cihaz var bunu alsam ne gibi sıkıntı yaşarım ve buna JB yapılıp İOS güncellemelere dahil edebilirmiyim.

Saygılarımla ...

QuestionMark
03-05-2012, 18:58
Cihazin simkilitsiz olduguna eminseniz, sorun yasamadan tum guncellemeleri yapabilir ve Jailbreak yapabilirsiniz, fakat cihaziniz muhtemelen ios 5.1 yüklü olarak gelecegi icin ve su anda A5 işlemcili cihazlara uygun Jailbreak bulunmadigi icin bir sure Jailbreak'siz kullanmak durumunda kalacaksiniz onun disinda simkilitsiz cihazlarda bir sıkıntı yasamazsiniz

Chocococo
03-05-2012, 19:10
Cihazin simkilitsiz olduguna eminseniz, sorun yasamadan tum guncellemeleri yapabilir ve Jailbreak yapabilirsiniz, fakat cihaziniz muhtemelen ios 5.1 yüklü olarak gelecegi icin ve su anda A5 işlemcili cihazlara uygun Jailbreak bulunmadigi icin bir sure Jailbreak'siz kullanmak durumunda kalacaksiniz onun disinda simkilitsiz cihazlarda bir sıkıntı yasamazsiniz

Açıklamanız için çok teşekkür ederim getiren kişi simkilitsiz dedi ama nerden anlarım onu bilmiyorum. Bunu nasıl çözeriz bilginiz varmı varsa paylaşırsanız çok sevinirim ...

QuestionMark
03-05-2012, 20:01
Açıklamanız için çok teşekkür ederim getiren kişi simkilitsiz dedi ama nerden anlarım onu bilmiyorum. Bunu nasıl çözeriz bilginiz varmı varsa paylaşırsanız çok sevinirim ...
Rica ederim, hiç simkilitli bir cihaza sahip olmadığım için sadece okuduğum ve araştırdığım kadarını memnuniyetle paylaşmak isterim, cihazınızı 5.1 yüklü iken hiç bir ek aparat olmadan sadece Türkcell, Avea veya Vodafone simkartınız ile şebekeden sinyal almama problemi yaşamadan kullanabiliyorsanız simkilitsizdir (tabi daha detaylı araştırma yapmanız ve diğer arkadaşlarımızın yapacağı yorumları beklemeniz faydalı olacaktır)

leadertay
03-05-2012, 20:02
Eger şansınız varsa Gelir gelmez iki ayrı hatla deneyin öyle teslim alın (vodofon Avea turkcell yada bimcell de olur)

DeviLJoN
03-05-2012, 23:40
hatti takıp deneyin, öyle satın alın. Diğer arkdaşlarda söylemişler.Sadece bir hat ile denemeyin.

laheyl
04-05-2012, 03:07
herseyden bahsedilmis ama sunuda eklemek istedim unutmadan getiren kisinin mi artik yada disardan bir yerdemi yaptiriaksiniz ama pasaport kayit islemini unutmayin yoksa 1 ay 15 gunluk bir sure sonra cihaz kapanabilir malum yurt disi cihazi ...