PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları Sync istemıyorum !

Orhanbey
22-04-2012, 19:14
merhabalar...
dun iPad aldım yurt dısından
bugun pc ye bagladım ama backup dıyor bı yerde donuyor kalıyor 1 saat aynı sekılde kaldı Sync olmadan galıba olmuyor muzıklerımı nasıl bunun ıcıne atarım

''şimdi ?''

Ogzhnozcn
22-04-2012, 19:39
Lütfen uslübunuzu bozmayın,güzel bir dille yazsaydınız eminim suana kadar cevap gelirdi,kimseyi sizin iPad'inizi kırılması ilgilendirmiyor ama istemeyiz ayrıca Sohbet Paneli'nden de gereksiz mesaj atmanıza gerek yok ,mesajınızı "Mesajı Düzenle" butonundan düzenleyebilirsiniz.

Orhanbey
22-04-2012, 19:45
Gerçekten sınır oldum yazdıgım yazılar bunun ıcındı dogru kımseyı ılgılendırmez benım kırıp atmam ama nasıl yapıcam ?

Ogzhnozcn
22-04-2012, 19:55
Cihazınızı Bilgisayara bağlayın Cihazınızı bilgisayar görünce iTunes'dan "Summery" bölümünün altındaki kutucuklarda "Sync Edilsin mi ?" diye sorar kutucuğundaki tik'i kaldırırsanız iTunes birdahaki cihazınızı bilgisayara bağladığınızda senkronize etmeyecektir.

Orhanbey
22-04-2012, 19:58
zaten (site ismi vermek yasaktir) saolsun basladım bıle burdan uslup degıstırı falan yazıdan sonra yazsaydınız daha makbule gecerdı ...
her neyse yınede saolun.

SalihBxl
22-04-2012, 20:03
zaten ( site ismi vermek yasaktir) saolsun basladım bıle burdan uslup degıstırı falan yazıdan sonra yazsaydınız daha makbule gecerdı ...
her neyse yınede saolun.

Vallahi anlamak cok zor. Baska bir turk forum sitesinin ismini vermeniz pek yakismadi.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

Orhanbey
22-04-2012, 20:06
her neyse konu kılıtlenebılır tesekkurler...

QuestionMark
22-04-2012, 20:09
Herkes her an bilgisayarı başında olmak zorunda değil ve herkes konu açıldıktan 10-20 saniye sonra yardımcı olabilmek durumunda değil, şunu unutmamak gerekir ki forumun yöneticileri de işlerinde güçlerinde insanlardır ve tek sorumlulukları forum değildir, bunu iki forum arası kıyas konusu yapmak ne kadar doğru bir davranış anlaşılması zor doğrusu

laheyl
22-04-2012, 23:13
Gercekten insanlar bu klavyenin basina gecince nasil ne ne yazicaklarini bilmiyorlar internet uzerinde arastirmanizi yapin degil kiyas ama diger turk forumlarinla bizim aramizdaki farki kendiniz goruceksiniz birkere sizin en buyuk yanlisiniz bilgi istiyorsunuz ama memnuniyetsiz tavirlar sergiliyorsunuz birde sanki birsey olmamis yapilmamis gibi konu kitlenebilir yazmissiniz siz forum nedir gercektej bilmiyorsunuz demmeki

Kapimiz herkeze acik ama sagi ve sevgi cercevesinde ...