PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Iphone 4 internet baglantisi

GS_36
19-04-2012, 00:00
Slm arkadaslar,bir kac günden beri benim iphone 4 ios:4.3.3 Jailbreakli iyice sapitmaya basladi, googleden olsun safariden,Tapatalk dan olsun internete baglanmak istiyorum saat cemberi döndükce dönüyor bir türlü internete baglanamiyorum, Respring yapiyorum sonuc ayni evde ki internet vodafone 16000 lik benim laptop da olsun evde diger bilgisayarda olsun interenet baglanti sorunu yok,iphone yi tamamen kapatip aciyorum bu defa internete sorunsuz baglanabiliyorum ama iphoneyi tamamen kapatip acmaya calisinca önceleri bir birbucuk dakikada acilirken simdi acilmasi 5-6 dakikayi buluyor bazen 3 veya 4 dakikada aciliyor cani ne zaman isterse o zaman aciliyor.benim arkadasin iphone 4S de denedim onunkide JB li saat tuttum hatta bir kac defa denedim en gec 35 saniyede aciliyor.Simdi safari den devamli girdiyim bir sayfaya girmeye calistim kum saati döndükce döndü ve en sonunda bu uyari geldi "Seite kann nicht geöfnet werden,Safari konnte die Seite nicht öffnen,da der Server nicht mehr antwortet".ve yine teli tamamen kapatip actim ayni sayfaya girebiliyorum bu hatayi bütün sayfalarda yapiyor her seferinde kapat ac yapmak istemiyorum acip kapatmasida cok uzun sürüyor.Not:cihazin en üst sol kösesinde sebeke baglantisinda sorun yok sinyal full gösterdiyi halde cok kez sayfalara baglanamiyorum.

Yardimlarinizi rica ediyorum...

GS_36
22-04-2012, 01:57
Slm arkadaslar,bu konuda yardimci olacak kimse yokmu ?.Iphonede bayagi program sildim hani belki asiri yüklenmeden dolayi olabilir diye,problem yine ayni.

Iyi Forumlar

DeMo
22-04-2012, 12:58
Ağ ayarlarınızı sıfırlamak sorunu çözebilir fakat cihazın 5-6 dakikada açılması demek, beni bir an önce restore et demektir. Cİhazı restore edin ama itunes ile aldığınız yedeği geri yüklemeyin. Rehber, resim ve uygulamaları manuel olarak yükleyin. Bu arada 4.3.3'ü tekrar yükleyebilmek için SHSH kaydına ihtiyacınız var. Restore işleminden önce hangi sürümler için SHSH kaydınızın olduğuna bakmalısınız.

GS_36
22-04-2012, 16:04
Slm Demo kardeş,şu an saat tuttum iphoneyi kapattım tekrar açılması 3 buçuk dakika sürdü.3 ile 4 dakika dan önce açılmıyor.Bu restore işini tamam olarak nasıl yapmam gerek şimdiye kadar yapmadım,birde 4.3.3 için SHSH kaydım yok 5.0.1 için var.

Yardımlarınızı rica ediyorum...

SalihBxl
22-04-2012, 17:33
http://www.ikaynak.com/forum/52-sorunlar-%7C-cozumler-iphone-soru-cevap-destek-yardim/33471-5-1den-5-0-1-5-0-surum-dusurme-yontemi-cikti-a5-cihazlar-haric.html buraya bir goz atin.