Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : Exbal Ballistics Program

armyAtttack
18-04-2012, 21:49
Merhaba arkadaşlar ben Jandarma özel harekatta Keskin Nişancı timinde çalışıyorum kullandığımız keskin nişancı Silahına (accuracy) atış cetveli yapmak için Exbal Ballistics Programı lağzım bu proğramı bulabileceğim bir source var mı yardımcı olursanız cok sevinirim Aslında bu işi yapan el bilgisayarı var ama ebatı buyuk biraz iphonumda olursa arazide kullanımı cok pratik olacak. Web adresini veriyorum

Perry-Systems - Ballistic Calculator Software (http://www.perry-systems.com/)

bu linktede versiyonları var Pc vercion 10.0 olursa super olur

ExbalOrderForm (http://exbalapplications.com/exbalorderapp/exbalorderform.aspx)

ilgilenecek arkadaşlara cok teşekkür ederim.

SalihBxl
18-04-2012, 22:07
Merhaba,

Ballistic: The Pro Ballistic Trajectory Computer for the iPhone, iPod Touch, and iPad (http://ballistic.zdziarski.com/) Soyle bir site buldum ama inanin bana fazla ilgili ve alakali oldugum bir brans olmadigi icin inanin bende arastirma yapiyorum. Insallah buluruz birseyler.

Edit; Konu uygun bolume tasinmistir.

armyAtttack
18-04-2012, 22:19
emeğinize sağlık teşekkür ederim en stabili exball bizim silahlar için

Ogzhnozcn
19-04-2012, 06:34
AppStore'a Balistic yazin 2-3 tane belirttiginiz gibi programlar cikiyor,siz hangisi uygun ya da dogru daha iyi bilirsiniz

armyAtttack
19-04-2012, 12:56
Exbal ballistic programinin windowsta calisan bir surumunu buldumda bunu ios 5 cevirebilinir mi yapabilecek var midir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ogzhnozcn
19-04-2012, 15:11
Exbal ballistic programinin windowsta calisan bir surumunu buldumda bunu ios 5 cevirebilinir mi yapabilecek var midir?

Hayır,iOs 5'e çevirme diye birşey yoktur,ancak iOs için oturup yazılırsa,Apple'a gönderilir ve onaylanır da AppStore'a düşerse ancak öyle olabilir.

armyAtttack
19-04-2012, 17:50
Cydiada yapilabilinir mi acaba

Ogzhnozcn
19-04-2012, 18:17
Cydiada yapilabilinir mi acaba

Platformlar farklidir,Malesef yapilamaz.

armyAtttack
19-04-2012, 19:34
Bu programi ios icin yazabilicek birini taniyan var mi

Ogzhnozcn
19-04-2012, 20:59
Bu programi ios icin yazabilicek birini taniyan var mi

Taniyorum hatta kendim de yazilimciyim :) ama kolayina olan birsey degil Appstore'da yer almasi icin Apple bin dereden su getiriyor,belirli miktar para yatir,hesap ac,programi yaz apple a yolla kabul ederlerse aliyorlar gibi kisacasi siz alternatifler arayin,ayrica ios uygulamsi uzerine calisiyoruz kisa sure icinde appstore da gozukebilir

armyAtttack
20-04-2012, 00:18
Tesekkurler ilginiz icin

SaTuSa
20-04-2012, 16:22
Arkadaslarin yazdigi ballistic uygulamasi isinizi gorur ancak, 358 Cal. Lapua Target muhimmatinin uygulamada olup olmadigini bilmemiz gerekir. Uygulama aciklamasinda 3000 civari muhimmatin bilgileri mevcut, kuvvetle muhtemel accuracy muhimmati da mevcuttur. İyi atislar, Allah kolaylik versin.

SaTuSa
20-04-2012, 16:42
Simdi yeniden inceledim. Her ikiside 9.99$ olan uygulamalar var. Birisi Ballistic, digeri iSnipe. Bunlari inceleyiniz.

armyAtttack
20-04-2012, 19:16
Inceledim intalous dan indirdim ama 308 cal lockbase 175grain bulamadim yok ilginiz icin tesekkurler