PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları iPod Touch 2nd Gen. - Fruit Ninja Sorunu

orcunaslan
17-04-2012, 05:18
İyi günler arkadaslar.
2. nesil iPod Touch sahibiyim, jailbreak yapmıştım forumdaki greenpoison 4.2.1 ile.
Fruit ninja son sürüm yüklemeye çalıştıgımda yüklenmiyor.İnternetten eski versiyonun .ipa dosyasını buldum ve onu yükledim çalıştı. Ancak appstoredan veya bilgisayardan 1.7.4 versiyonunu yani son versiyonu yüklemeye çalıştıgımda başaramıyorum.
Appstore'dan satın almayı bile denedim, download dedigimde uygulama simgesi gözüküyor bekliyor diyor ve sonra yok oluyor, indirmiyor.
Bilgisayardan ipa dosyasıyla 1.7.4 yükledigimde, oyuna tıklayıp açtıgımda direkt kapanıyor ekran gözükmeden.

iPod touch 2. nesil kaldırmıyor mu acaba diye araştırdım ama kaldırıyor okudugum kadarıyla, çünkü gerek indirdigim ipa dosyasında olsun gerek diger yerlerde, ipod 2nd generation supported yazıyor.

Sorun nedir acaba yardımcı olabilecek var mı aranızda?

QuestionMark
17-04-2012, 07:17
Son surumu, firmware surumunuze uygun olmayabilir. Appstore'da uygulama aciklamasinda hangi firmware surumu gerektirdigini gorebilirsiniz

neco1905
17-04-2012, 07:22
aynen 3g 4.2.1 cihazımda bende acamıyorum 1.7.4ü fw ile alakalı sanırım

yigidoboy
17-04-2012, 12:16
Eğer cihazınız destekliyorsa,iOS 4.3.3'e geçin.Onda oyunun 1.7.4 sürümünü destekliyor.Benim 4.nesil Touch iOS 4.3.3 ve oyunun 1.7.4 sürümü yüklü.

orcunaslan
17-04-2012, 17:23
Forumda gördügüm kadarıyla 2. nesil touch için 4.2.1 var en son galiba...
Jailbreaakli veya jailbreaksiz, 2.nesil ipod touchların en son fw sürümünü nereden ögrenebilirim ben bulamadım yardımcı olur musunuz?
Böylece en azından jbli veya jbsiz şekilde en son hangi fw destekliyo ögrenmiş olurum ve ona göre degişikliğimi yaparım