PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları ProTube çalışmamaya başladı

serdarkurt
15-04-2012, 04:12
Arkadaşlar uzun süredir ProTube'den müzik indirmiyordum. Bugün bir bakayım dedim ama nedendir bilinmez indirme iconu pasif duruyor indiremiyorum merak ettiğim konu şu:
Acaba sadece bende olan birşey mi herhangi bir eklenti ile mi çakıştı? Yoksa ProTube kullanan diğer arkadaşlarımızda da aynı problem var mı?

wizardahmet
15-04-2012, 06:45
Arkadaşlar uzun süredir ProTube'den müzik indirmiyordum. Bugün bir bakayım dedim ama nedendir bilinmez indirme iconu pasif duruyor indiremiyorum merak ettiğim konu şu:
Acaba sadece bende olan birşey mi herhangi bir eklenti ile mi çakıştı? Yoksa ProTube kullanan diğer arkadaşlarımızda da aynı problem var mı?

serdar kurt bende insanelyi kaynağından 1.5.3 indirmiş olduğum protube var video indiriyor.denedim şimdi. belki güncelleme yapman gereklidir. Güncellemeden sonra tekrar dene istersen.

wizardahmet
15-04-2012, 06:45

serdar kurt bende insanelyi kaynağından 1.5.3 indirmiş olduğum protube var video indiriyor.denedim şimdi. belki güncelleme yapman gereklidir. Güncellemeden sonra tekrar dene istersen.

SalihBxl
15-04-2012, 10:12
Arkadaslar surekli forumda tekrarlanir oldu bu sorun. Ben her okudugumda tekrar indirmeyi deniyorum ve basariyorum.

serdarkurt
15-04-2012, 10:22
Sagolun bi deneyip sonucunu yazarim

iPhone 4S - Tapatalk ile gönderildi.

xhtk
15-04-2012, 10:42
Protube bende de indirme butonu pasif oldu

serdarkurt
15-04-2012, 10:59
Son surum yuklu sildim birdaha yukledim telefonu kapadim actim bana misin demiyor.

serdarkurt
20-04-2012, 22:11
Suanda yeni bir guncelleme geldi ve sorun ortadan kalkti konuyu kapatabilirsiniz.