PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dizimagin yaptigi ayip!

bilalekrem
14-04-2012, 20:40
siteyi berbat hale getirmisler siteye girdigin anda itunes uygulamasina yonlendiriyo ve o uygulamada iphone uygulamasi retina pad var ama ekran gene tam olarak buyuk olmuyo ben o yonlendirmeyi kapatanilirmiyim?

Aaa yeni bir sey buldum safariden degil ve safari kadar hizli degil. Skyfire ile girin sonra skyfire ipad, desktop modlari var onu desktop yapin sonra girin siteye hangi bolumu izliyeceksek oraya geliyoruz ve tekrar ipad moda ayarlarin birtek boyle yapabildim ama net cok yavas oluyo yardimlarinizi bekliyorum

hitmachine16
14-04-2012, 22:15
Dizimag önceden nasıl açılıyodu site flash değil miydi? Yoksa html5'e mi dönüştürmüşler?

fatihay
14-04-2012, 22:18
Program yaptılar AppStore ye koydular. Paralı bir program olduğu icin bu sekilde olması normal. Safari den izlemeyin programı alın demek istiyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

bilalekrem
15-04-2012, 12:05
Dizimag önceden nasıl açılıyodu site flash değil miydi? Yoksa html5'e mi dönüştürmüşler?

Html 5 yapmislardi

bilalekrem
15-04-2012, 12:07
Program yaptılar AppStore ye koydular. Paralı bir program olduğu icin bu sekilde olması normal. Safari den izlemeyin programı alın demek istiyorlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Guzel kardesim onda sorun yok ama ben uygulamayi indirdim ama iphone uygulamasi ve ekranin ortasinda kucucuk kaliyo retina pad var ama gene kucuk kaliyo ekranin kenarlarinda bosluk oluyo

wertigo
21-04-2012, 18:30
Keşke iPad uygulamasını bekleseydiniz. Siteden izlemenin başka yollarını deneyin. Yer imlerine eklenen kodlar vardı onları deneyin mesela.

alizey
21-04-2012, 20:25
bunu deneyin (http://yabancidiziizle.com/) bölümleri dizi magden daha hızlı yüklüyor ve iphone safari ipad uyumlu.

mushroom
22-04-2012, 08:33
Bende dün satın aldım Ekran acilisda küçük ama sonra büyüyor arkadasım rahatlıkla izledim ben önce senin gibi cok sinirlendim ama sonra çözdüm..sıkıntı yasamadım açıkcası haa görüntü cok net degil evet ama is görüyor saygılar ..

Sent from my iPad using Tapatalk HD

mushroom
11-05-2012, 17:38
dizimag uygulaması çalışmayan varmı arkadaşlar para verdi aldık ama dizileri açmıyor siyah ekranda kalıyor..

thewalruss
11-05-2012, 18:05
dizimag uygulamasını kaldırdılar

mushroom
12-05-2012, 10:12
Edit!!

SalihBxl
12-05-2012, 11:20
ee kaçdı mı o zaman bize ?

Uslubu duzelterek devam edelim hocam. Duzenlerseniz mesajinizi sevinirim.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

funlu2006
15-05-2012, 23:13
arkadaşlar yanlışınız olmasın ben daha 1dakika önce how i met your mother i izledim dizimag programıyla..

bilalekrem
19-05-2012, 00:45
arkadaşlar yanlışınız olmasın ben daha 1dakika önce how i met your mother i izledim dizimag programıyla..

İzleniyo sorun yok ancak ben ipad kullanicisiyim ve programda iphone icin ekrana kucuk geliyo Allah tan retina pad varoda olmasa hic bir sey izleyemiyecektim :)

ANKARALIM
19-05-2012, 01:21
Applestore de bulamadim nerden bulabilirim dizimagi arkakadaslar

bilalekrem
19-05-2012, 22:03
Applestore de bulamadim nerden bulabilirim dizimagi arkakadaslar

Kaldirdilar galiba :D installousta olmasi lazim

semihxD
20-05-2012, 10:58
bende de dizimag var fakat normalde izlenebilen diziler son zamanlarda açılmıyor. solgun şekilde görünüyor bölümler ve açılmıyor. bu şekilde sorun yaşayan var mı acaba?

mertosya
20-05-2012, 14:18
dizimag ve diğer dizi sitelerinin çektiği dertten haberiniz yok büyük ihtimalle.Bu siteler dizileri faccebooktaki belli acc lara yüklüolardı ve facebook bütün acc ları sildi yani adamların altyapısı kalmadı.Diğer sitelerin çoğu kapandı ama dizimag kendi imkan ve yapılan bağışlarla kendi serverlarını kiralayarak ayakta durmaya çalışıyo bilip bilmeden insanları kötülemek...

mushroom
20-05-2012, 14:32
ben para ile birşey satın aldım ve kullanamıyorum mağdurum neyi kötülemeyecem anlamadım ??

tyrail
20-05-2012, 14:45
Alt tarafı 2$ verdiğiniz bir uygulamadan bahsediyoruz. İzlediğiniz bir bölümü itunes'dan almaya kalksanız kat be kat fazlasını ödersiniz. Elbette yapılan iş illegal ama emin olun onlarda bu hizmeti isteyerek kesmiyorlar. Sonuçta para kazanıyorlardı ve kazanmalılar da. Eğer bir zamanların piyasa lideri diziport gibi onlarda kapatıp giderlerse torrent günlerimize döneceğiz.

Ben özellikle sitenin tüm reklamlarına tıklıyorum. Almanya'da yaşıyorum ve burada torrent yasak. Bu tip siteler sayesinde dizileri takip edebiliyorum.

mushroom
20-05-2012, 16:39
ben size şöyle izah edeyim siteye normal girerken bir anda bizi zorla appstore atıp yani mecbur bırakıp uygulama almaya iten zihniyet hakkında sizin kadar olumlu düşünemeyeceğim..madem öyle insanlara alternatif sunsalardı isterseniz alın diye ben yine alırdım ozaman acımazdım..
şimdi beni zorla bu uygulamayı almaya kendileri itti ve uygulama artık yok ve çalışmıyor siz ne düşünürdünüz???