Giriş

Orijinalini görmek için tıklayınız : iPad 3 Dizi - Film

YigitGR
11-04-2012, 21:04
Arkadaslar diziport , yabancidiziizle gibi sitelerde partli dizileri açarken tek part olan dizileri açamıyorum bu konuda herhangi bir bilgisi olan veya nasıl duzeltecegimi anlatabilecek varsa yorumlarınızı bekliyorum..

bilalekrem
14-04-2012, 20:37
Dizimag cok guzel ama siteyi berbat hale getirmisler siteye girdigin anda itunes uygulamasina yonlendiriyo.

mushroom
11-05-2012, 17:42
aldık o da bir işe yaramıyor..

zEuS
11-05-2012, 21:34
Film için AV Player HD bence cok iyi direk izleyemiyorsunuz tabiki ama 1080p dahil tüm formatları calıstırıyor.

zepou
15-08-2012, 19:17
merhaba,

yeni ipad aldım ve daha önce bir apple ürünü kullanmışlığım yok. offline altyazılı / altyazısı film/dizi izlemek istiyorum ama neyi nasıl yapmam gerekiyor bir bilgim yok. yardımcı olabilir misiniz?

SaTuSa
15-08-2012, 23:22
merhaba,

yeni ipad aldım ve daha önce bir apple ürünü kullanmışlığım yok. offline altyazılı / altyazısı film/dizi izlemek istiyorum ama neyi nasıl yapmam gerekiyor bir bilgim yok. yardımcı olabilir misiniz?

Offline olarak izleyecekseniz, izlemek istediginiz dizi veya film elinizde olacak, yardimci video isleme programlariyla altyazisini da videoya gömerek ipad uyumlu formata (mp4, m4v) cevirdikten sonra itunes ile movies veya tv shows bolumune atacak daha sonrasinda itunes ile cihazini sync edeceksin. Hazirlamis oldugun video iPad cihazina da gecmis olacak, daha sonra acip keyifle seyredeceksin.

Ya da ben bu cevirme etme isleriyle ugrasamam derseniz, o zaman iPad icin AVPlayerHD adinda bir uygulama var, onu cihaziniza indireceksini. Izleyeceginiz video ile altyazi dosyasinin isimlerini ayni yaptikran sonra videonun uzantisi avi bile olsa fark etmeden iTunes uzerinden uygulamanin klasor kismina altyazisi ile birlikte atacaksiniz, daha sonra uygulamaya girip videoyu tikladiginizda altyazi dosyasida ayni isimle bulundugu icin otomatik olarak filminizi altyazisi ile izleyeceksiniz.

Bengn
16-08-2012, 02:56
Bende Good Player kullanıyorum da bu alt yazıların bazılarındaki Türkçe karakter sorununu çözmek için bilinen bir yöntem var mıdır?

bilalekrem
18-08-2012, 17:16
Bende Good Player kullanıyorum da bu alt yazıların bazılarındaki Türkçe karakter sorununu çözmek için bilinen bir yöntem var mıdır?

avplayer da altyazi icin dil formati secebiliyorsunuz ama good player i bilmiyorum :(

mattmurdock
24-10-2012, 11:18
avplayer da altyazi icin dil formati secebiliyorsunuz ama good player i bilmiyorum :(

bilalekrem'e katılıyorum. AV player'da türkçe karakterler , dili türkçe seçtikten sonra %100 düzeliyor. kesin çözüm :)