PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HandcentSMS: Sms/Mms programi.

SalihBxl
27-03-2012, 23:47
HandcentSMS

Cydia Kaynağı: BigBoss

Merhaba arkadaslar,

Guzel bir mesajlasma uygulamasi daha. BiteSms'e rakip sayilabilecek. Videoyu paylasiyorum,

http://www.youtube.com/watch?v=kkwitC4wGD8&feature=g-all-u&context=G2712e18FAAAAAAAAEAA

QuestionMark
28-03-2012, 00:54
Salih hocam uygulamayi deneme sansiniz oldumu? Cydia'daki örnek resimlerde bitesms'te oldugu gibi hizlicevap menusu mevcut fakat ben denedim o menuyu ortaya cikaramadim

SalihBxl
28-03-2012, 00:55
Uykusuzluktan oluyorum :) Cocuklar sukur yatti uyudu sira bende :) Yarin ilgilensem olur mu?

QuestionMark
28-03-2012, 00:58
Olur hocam ne demek, iyi geceler:)

armonikaruz
28-03-2012, 11:50
Sanirim yanlis video paylasmissiniz.

SalihBxl
28-03-2012, 11:55
Sanirim yanlis video paylasmissiniz.

Tesekkur ederim uyari icin. iPad ile paylasimda bulundugum icin farkina varamadim. Orjinal videosu konuya eklenmistir.

SalihBxl
28-03-2012, 12:58
Salih hocam uygulamayi deneme sansiniz oldumu? Cydia'daki örnek resimlerde bitesms'te oldugu gibi hizlicevap menusu mevcut fakat ben denedim o menuyu ortaya cikaramadim

Uygulamanin hizlicevap olayi bence BiteSMS ile cakisiyor. Denemem icin BiteSMS'i silmem gerekliydi, inan usenedim silmedim. HandcentSMS'i sildim. Ama dedigim gibi BiteSMS ile cakisiyor.

QuestionMark
28-03-2012, 13:04
Bende oyle dusundum hocam, fakat BiteSMS'i silmeme ragmen hizli cevap menusunu acmayi basaramadim, BiteSMS'i sildikten sonra HandcentSMS'i yuklemeyi denemedim bu gun deniyecegim tahminimce o sekilde basarili olacaktir

SalihBxl
28-03-2012, 13:06
Bende oyle dusundum hocam, fakat BiteSMS'i silmeme ragmen hizli cevap menusunu acmayi basaramadim, BiteSMS'i sildikten sonra HandcentSMS'i yuklemeyi denemedim bu gun deniyecegim tahminimce o sekilde basarili olacaktir

Hadi bakalim bekliyorum cevabi :)

QuestionMark
28-03-2012, 19:58
Dun cihazima yukledigim uygulamayi, bu gun ne yaptiysam bulamadim cydia'da ne hikmettir cozemedim hocam

SalihBxl
29-03-2012, 00:08
Dun cihazima yukledigim uygulamayi, bu gun ne yaptiysam bulamadim cydia'da ne hikmettir cozemedim hocam

Refresh yaptiniz mi Cydia'ya? Belki degisiklik olabilir.

Tapatalk ile iPhone4 Cihazimdan Gonderildi.

QuestionMark
29-03-2012, 00:14
Refresh, respring, reboot yaptim olmayinca yeni bir repo ekleyip uygulamayi yukledim hocam, fakat hizli cevap menusunu bulamadim, ya bende bir sorun var ya da uygulamada olmayan bir eklentiyi ortaya cikarmaya calisiyoruz:)

SalihBxl
29-03-2012, 00:16
Refresh, respring, reboot yaptim olmayinca yeni bir repo ekleyip uygulamayi yukledim hocam, fakat hizli cevap menusunu bulamadim, ya bende bir sorun var ya da uygulamada olmayan bir eklentiyi ortaya cikarmaya calisiyoruz:)

Uygulama resimlerinde var halbuki. Bu arada bazi ozellikleri kullanmak icin, sayfalarina uye olmak gerekiyor. Ben oldum fakat hizlicevap menusunu bulamayinca sildim uygulamayi.

QuestionMark
29-03-2012, 00:19
Uygulama resimlerinde var halbuki. Bu arada bazi ozellikleri kullanmak icin, sayfalarina uye olmak gerekiyor. Ben oldum fakat hizlicevap menusunu bulamayinca sildim uygulamayi.

Hocam kendimizden emin konusup uygulamaya camur atiyormus goruntusu olusturmak istemeyiz tabi, fakat girmedigim bir menu denemedigim bolum kalmadi ve hizli cevap menusunu bulamadim bende

L0ser
30-03-2012, 23:43
sağol abicim tsk