PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları DFU modundan çıkmıyo

sinanbukan
20-03-2012, 14:51
merhaba arkadaşlar 3 gündür bi tane yurd dışından gelen iphone 4 telefonuna versinyon atmak istedim elime gözüme bulaştırdım başka bi iphone için ifaith ile shsh kaydından comstum firmware hazırladım onu yanlışlıkla elimdeki telefona attım şimdi telefon açılmıyo ne yaptıysamda açamadım sürekli DFU modunda kalıyo elma resmi felan hiç bişi çıkmıyo tinyumbrella ve ireb ile çıkarmaya calıştım gene olmadı ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim
sürekli verdiği hata ya 3194 yada 2005

laheyl
20-03-2012, 15:08
valla denedigin programlar olmadiysa RECBOOT var birde onu dene

olmasi direk teli tak pc ve itunes goruyorsa cihazini shift+restore yaparak yuklemek istedigin fw dosaysini goster belki bu sekilde dfu dan cikar

sinanbukan
20-03-2012, 15:20
valla denedigin programlar olmadiysa RECBOOT var birde onu dene

olmasi direk teli tak pc ve itunes goruyorsa cihazini shift+restore yaparak yuklemek istedigin fw dosaysini goster belki bu sekilde dfu dan cikar

yok kardeş zaten bütün sorun orda 1 umut olsa gene birşeyler yapacam ama yok resdnow ile jairbreak yaptım baya bi yazı mazı çıktı ama gene aynı açılmıyo tek sorun fw yüklüyemiyorum ne ust nede alt sürekli aynı hatalar

laheyl
20-03-2012, 15:24
peki suan cihaz siyah ekranda mi kaliyor nedir tam olarak soylermisin yada elmada mi kaliyor home+power yapinca birsey olmuyormu yani eger cihazi itunese bagladiginda pc gormuyorsa ireb v.b uygulamalarda gormedigi icin sen birsey yapamiyorsun

sinanbukan
20-03-2012, 15:28
peki suan cihaz siyah ekranda mi kaliyor nedir tam olarak soylermisin yada elmada mi kaliyor home+power yapinca birsey olmuyormu yani eger cihazi itunese bagladiginda pc gormuyorsa ireb v.b uygulamalarda gormedigi icin sen birsey yapamiyorsun

şuan telefon siyah ekranda kalıyo itunes e bağladığın zaman kurtarma modulunde diyo ama versiyon atamıyorum hata veriyo sürekli

fas535
20-03-2012, 16:11
şuan telefon siyah ekranda kalıyo itunes e bağladığın zaman kurtarma modulunde diyo ama versiyon atamıyorum hata veriyo sürekli

hata kodu kac acaba?

QuestionMark
20-03-2012, 23:02

Daha once itunes ile bir islem yapilmamis bir bilgisayarda restore etmeyi denedinizmi? Benim bilgisayarimda baya bir kurcaladigim icin 5.1 i yuklerken sıkıntı yasamis ve bu sekilde cozebilmistim, belki cok gercekci bir cozum degil fakat cihazinizi kullanilabilir bir hale getirmek icin ise yarayabilir

sinanbukan
20-03-2012, 23:54
Daha once itunes ile bir islem yapilmamis bir bilgisayarda restore etmeyi denedinizmi? Benim bilgisayarimda baya bir kurcaladigim icin 5.1 i yuklerken sıkıntı yasamis ve bu sekilde cozebilmistim, belki cok gercekci bir cozum degil fakat cihazinizi kullanilabilir bir hale getirmek icin ise yarayabilir

denedim kardeş 3 ayrı bilgisayarda denedim gene olmadı bugun bi arada hiç bişi yokkken redsnow ile tetheret seçeneğini secerek birşeyler yapmaya calıştım telefon acıldı ama 5 dk sonra gene kapandı gene en başa döndük

sinanbukan
20-03-2012, 23:55
şuan için sürekli aldığım hata kodları 2005 1600 3194 bunalıma girdim vallahi

sinanbukan
21-03-2012, 01:00
ya arkadaşlar dfu yu geçtim şimdi başka bi dert jairbreeak yaptım şimdi telefon çalışıyor görünüyor itunes e bağlladğım zaman telefonun ismi felan eşzamanla seçenekleri hep aktif ama şimdi de görüntü yok ne yapabilirim bi el atın şuna da yapalım arkadaşlar ya