PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları versiyon yükseltemiyor yada düşüremiyorum

sinanbukan
18-03-2012, 21:37
arkadaşlar elimde iphone 4 var ios 4.2.1 yüklü idi rehberimi silmek istedim bunun için ayarları sıfırla seçeneğini seçtim telefon kapanıp açıldı sonra sıfırlandı işin kötü tarafı herşeyi silinmiş velhasıl kartımı kabul etmiyo bende restore etmek istedim olmadı şimdi ne versiyon yükseltebiliyorum nede düşürebiliyorum fazlada kurcalamaktan korkuyorum basebandı yükselir die ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

verdiği hatalar sürekli 2005 ve 3194

bu arada shsh kaydım yok ve host dosyasınıda düzeltmişim

laheyl
18-03-2012, 21:44
arkadaşlar elimde iphone 4 var ios 4.2.1 yüklü idi rehberimi silmek istedim bunun için ayarları sıfırla seçeneğini seçtim telefon kapanıp açıldı sonra sıfırlandı işin kötü tarafı herşeyi silinmiş velhasıl kartımı kabul etmiyo bende restore etmek istedim olmadı şimdi ne versiyon yükseltebiliyorum nede düşürebiliyorum fazlada kurcalamaktan korkuyorum basebandı yükselir die ne yapmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

verdiği hatalar sürekli 2005 ve 3194

bu arada shsh kaydım yok ve host dosyasınıda düzeltmişim

kartimi kabul etmiyor demissin hatmi gelmiyor ?
cihaz yurt disi cihazimi ?
cihazin unlocklumuydu
jb yapmismisdin cihazina
baseband in nedir

umit_math
18-03-2012, 22:43
shsh kaydi olmadan yapamassin ki

sinanbukan
18-03-2012, 23:53
kartimi kabul etmiyor demissin hatmi gelmiyor ?
cihaz yurt disi cihazimi ?
cihazin unlocklumuydu
jb yapmismisdin cihazina
baseband in nedir

cihaz yurt dışı cihazı
önceden jb li idi sanırım çünkü cydia yüklü idi
basebandını net hatırlamıyorum ama düşük olduğunu düşünüyorum çünkü 04.11.08 gibi baseband lar gvey kabul etmiyo die biliyorum
ve gvey kartı ile kullanabiliyordum şuan versiyon yüklüyemiyor shsh kaydı alamıyorum
anlıyacagınız bunalım modundayım efkarım hatsafhada