PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bazı Formlar isim Değiştirmiş Sebebini sordum Üyeliğimi sildiler :)

Ozz(s)
18-03-2012, 18:52
(Ne Mutlu Türküm Diyene)

laheyl
18-03-2012, 19:02
(Ne Mutlu Türküm Diyene)

bu basligin anlami ne ve yazdiginiz mesajin anlami nedir tabi siz boyle yaparsaniz uyeliginiz silinir nedir bu ??

Ozz(s)
18-03-2012, 19:06
bu basligin anlami ne ve yazdiginiz mesajin anlami nedir tabi siz boyle yaparsaniz uyeliginiz silinir nedir bu ??

Site ismi vermek yasak değilmi?
Batılaşmaya karşı biri olarak Güzelim Türkçe varken yabancı isimle değiştirenleri kınamak amaçlı açılmıştır..

SalihBxl
18-03-2012, 19:08
Guzel bir davranis ama neden baska forumdaki sorunu burda paylasma geregi duydunuz ki?

laheyl
18-03-2012, 19:09
Site ismi vermek yasak değilmi?
Batılaşmaya karşı biri olarak Güzelim Türkçe varken yabancı isimle değiştirenleri kınamak amaçlı açılmıştır..

bu siteyle olan alakasi nedir sonucta burayla alakali degilse burdan kinasanizda ne ise yarar sagdece dikkat cekmek icin mi yapiyorsunuz

Ozz(s)
18-03-2012, 19:17
bu siteyle olan alakasi nedir sonucta burayla alakali degilse burdan kinasanizda ne ise yarar sagdece dikkat cekmek icin mi yapiyorsunuz

Dikkat çekmek değil sayın laheyl. neden dikkat çekeyim ne çıkarım var??

Ozz(s)
18-03-2012, 19:18
Üyeler bilinçli olsun istedim sadece Sorguladım diye silindim ve bunu paylaşmak istedim sorun varsa kaldırabilirsiniz..

laheyl
18-03-2012, 19:18
Dikkat çekmek değil sayın laheyl. neden dikkat çekeyim ne çıkarım var??

bende bu yuzden size soruyorum bu site mile ilgili bir sorun yada bir durum varmi yoksa bu site ile ilgi burda bu konuyu acmanizin anlami nedir `?

laheyl
18-03-2012, 19:19
Üyeler bilinçli olsun istedim sadece Sorguladım diye silindim ve bunu paylaşmak istedim sorun varsa kaldırabilirsiniz..

evet sorun var cunku anlami olmayan ve bu site ile ilgili olmayan bir durum bu nedenle konu kilit

SaTuSa
19-03-2012, 22:11
Bu konuda bahsi gecen forum sitesinin admin'i bana mesaj atarak konuya aciklik getirmistir. Kendisine iyi tanirim ve sozune de guvenirim. Burada da konu acan uye arkadas kendisi aciklamalara ragmen konuyu usteledikten sonra kendisi uyeliginin silinmesi talebinde bulundugu icin siteden uzaklastirilmis.

Bende sunu acikliga kavusturmak isterim...

Sitemizde her ne sebeple olursa olsun diger yerli forum sitelerinin olumsuz konusmalarina musade etmiyoruz. Birbirimize rakip olmamiz sitelerimizde birbirimizin arkasindan atip tutacagimiz anlamina gelmiyor. Kaldi ki bahsi gecen forumdaki arkadaslarimizda bizlerle ayni gorusteler. Zaten yerli forumlar olarak apple aleminde epi topu uc bes forumken bu sekilde cekismelerin kimseye de yakismayacagi dusuncesindeyiz. Bu sebepten oturu KESINLIKLE bu tarz konulara musade edilmeyecektir.

Bu konulari acanlar uyari yapilmadan forumdan uzaklastirilacaktir.

Saygilarimizla...