PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Web Design

esbejk
14-03-2012, 21:18
arkadaşlar iweb gibi ama iwebden daha profesyonal bir web tasarımı yapabileceğim bir program varmı.iweb de güzel ama biraz eksik bazı istediğim şeylerde kodlarlada aram henüz pek iyi değildir yani benim için en önemli şeylerden birtanesi kategorilendirme yapabilmem site içinde ve forum oluşturmam lazım.diğer kısımlar pek fazla önemli değil

bilalekrem
15-03-2012, 20:15
umarim pc programi soruyorsunuzdur :) dreamviewer var

Ogzhnozcn
15-03-2012, 20:27
Mac de soruyor muhtemelen ama win de bilal arkadasimizin dedigi gibi dreamweawer oldukca basit ve kolaydir, dw de style kismindan ziyade kod kismini oneririm

esbejk
15-03-2012, 21:18
mac için sordum kod kısmıyla daha başarılı olşacağı kponusunda şüphem yok fakat kod ile yazabilmek için bilgi lazım ve okul nedeniyle pek öğreneck vaktim olmuyor html kodlarını falan

Ogzhnozcn
15-03-2012, 21:36
Html kodlari en basit kodlama sistemidir oldukca basittir siz bilirsiniz tabi html mantigini kavramak icin ideal yoksa bende oturup html ile site yapmiyorum yapdim birsuru ancak tecrube katti simdi daha cok wordpress,joomla sistemleri cikti bir site 1000$ dan gidebiliyor ve alisinca 1 gune teslim edebiliyorsunu tabi referans,isim yapmissaniz :)

esbejk
23-03-2012, 19:36
ya öğrenmek sorun değil öğrenirim ama işte şimdi zamanı değil

Xecutioner
23-03-2012, 19:49
Dreamweaver CS5 Mac'te çalışmıyor mu?

Ogzhnozcn
23-03-2012, 20:33
Dreamweaver CS5 Mac'te çalışmıyor mu?

Evet,sadece Win ve Mac de calismaktadir

muratbebeto
23-03-2012, 23:18
ben kod bilgisi olmayan arkadaşlar için web page maker programını öneririm programın mantıgı ne Görürsen onu alırsın :)
resim eklediğin yerde kalıyor vs....çok basit hatta profesyonel bir site bile yapabilirsin tabi html olarak :)
veritabanı bağlantısı olmuyor ne yazık ki forum vs olmaz yani yada sitede yönetim paneli olmaz ama inanın Biraz yaratıcılık ile en Değme sitelere rakip olabiliecek siteler yaparsınız :) web page maker bence bir numara :)