PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Lutfen bırısı yardım etsın lutfen

embiyot1995
12-03-2012, 17:37
bende iphone 3g war apple storeden oyun ındırıcem openGL ES 2.0 grafikleri gerektirmektedir diyo lütfen yardım etsın [:(]

fas535
12-03-2012, 17:40
Actiginiz konunun basligi yanlis forum kurallarini okuyup duzeltin yoksa adminler gerekeni yapacakdir..bu sekilde kimse size cevap vermez..saygilar

Ogzhnozcn
12-03-2012, 17:43
Merhaba;

Açtığınız konu Forum Kurallarına aykırı gözüküyor,gerekli düzenlemeyi yapmadığınız takdirde bu tutumunuz ceza almanıza neden olacaktır.

Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.

"Mesajı Düzenle" butonundan gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.[Gelişmiş butonundan konu başlığını düzenleyebilirsiniz.]

Forum Kuralları;
http://www.ikaynak.com/forum/42-onemli-duyurular/1311-forum-anlasmasi-ve-kurallar.html

embiyot1995
12-03-2012, 20:06
yya arkadasım sen sakamısın hadı lütfen yardım onu anlamadım demısınkı actıgın konunun mesajla ılgıılı olması lazım dıyosun sorunun ne oldugunu bılmıyorum ön baslık ne dıyebılırımkı sakamısın sen bi yardım etsen olurmusun sen smdı

laheyl
12-03-2012, 20:10
yya arkadasım sen sakamısın hadı lütfen yardım onu anlamadım demısınkı actıgın konunun mesajla ılgıılı olması lazım dıyosun sorunun ne oldugunu bılmıyorum ön baslık ne dıyebılırımkı sakamısın sen bi yardım etsen olurmusun sen smdı

forum kurallarina uymaniz gerekiyor ve karsinizdaki kisiye uslubunuzuda yardim alacak bir kisi gibi yapin saka misin sen ne demek forumu inceleyin kurallara uymayan herkeze bu uyari yapilir bu forumun duzeni bu sekilde yuruyor arkadasim okey

laheyl
12-03-2012, 20:11
konu duzenlene kadar ve yazisma icerigi de uyelere olan uslubunuzu duzenleyene kadar konu kilit gerekli degisikligi yaparsaniz konu acilicaktir