PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Iphone 4S...?

ARDAOL
11-03-2012, 20:12
Merhaba arkadaşlar; ben bu siteye yeni kayıt oldum. Ben Arabistan'dan(Hac) Iphone 4s 32GB aldım 1.300 TL ye. Kutudan; kulaklık, usb'li şarj aleti ve küp şeklinde şarj cihazı çıktı(bi tarafı usb, diğer tarafı priz girişli). Telefonun arkasında "Desingned by Apple in California Assembled in China" ve "Model A1332 EMC 380A......" yazıyor. Benim bu telefon hakkında hiç bilgim yok. Sizden yardım istiyorum; bu telefon orjinal Apple mı, tanıdıklarımın 4S leri ile aynı herşeyleri bir tek menüsü farklı, sayfa değiştirirken top şeklinde dönüyor. Özel ulaşmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar.

laheyl
11-03-2012, 20:49
Merhaba,
Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Mesajlarım Neden Silindi?
- Tamamı koyu, büyük harflerle, eğik, standartların üzerindeki boyutlarla ya da siyah dışında bir renkle yazılan mesajlar uyarıdan sonra silinir.
Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

ARDAOL
11-03-2012, 21:49
Merhaba,
Açtığınız konu ve yazdığınız mesaj, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

Kusura bakmayın yeni geldiğim için bilmiyorum :) şu an düzelttim uygun mudur ve yardımcı olur musunuz?

laheyl
11-03-2012, 21:57
Kusura bakmayın yeni geldiğim için bilmiyorum :) şu an düzelttim uygun mudur ve yardımcı olur musunuz?

Konu basliginida degistirmeniz gerekiyor anlamsiz ve kisa kurallari okumanizi onermistim size

djcaner
11-03-2012, 22:05
Merhaba arkadaşlar; ben bu siteye yeni kayıt oldum. Ben Arabistan'dan(Hac) Iphone 4s 32GB aldım 1.300 TL ye. Kutudan; kulaklık, usb'li şarj aleti ve küp şeklinde şarj cihazı çıktı(bi tarafı usb, diğer tarafı priz girişli). Telefonun arkasında "Desingned by Apple in California Assembled in China" ve "Model A1332 EMC 380A......" yazıyor. Benim bu telefon hakkında hiç bilgim yok. Sizden yardım istiyorum; bu telefon orjinal Apple mı, tanıdıklarımın 4S leri ile aynı herşeyleri bir tek menüsü farklı, sayfa değiştirirken top şeklinde dönüyor. Özel ulaşmak isteyenler bana özel mesaj atsınlar.

Büyük bir ihtimalle orjinaldir söylediklerinize bakilirsa. Bir kaç tane fotograf koyarsaniz daha net bir şey söyleyebilirim.

fas535
12-03-2012, 19:04
Telefonda barrel yuklu galiba ama 0 telefonda nasi olsun ki bu :/ anlam veremedim..resim koyarsaniz arkadasin dedigi gibi daha iyi olur.. Allah kabul etsin hocam bu arada:)

DeviLJoN
14-03-2012, 00:39
sahte cihazlarda barrel benzeri bir programlar yapmışlar ve hafızaları 8,16,32gb olabiliyor. Geçenlerde gördüm bir cihaz öyle orijnali birebir kasa yapmışlar, 32gb hafızası vardı, barrel gibi programlar kurmuş her sayfa değiştirdiğimizde farklı moda bile giriyor. Orasına imremdim bu arada [:)]

laheyl
14-03-2012, 18:07
konu basligi duzelene kadar konu kilit