PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Sarj dayanmiyor?

meder94
09-03-2012, 20:28
Son 1 aydir telefonumla ilgili sorun yasiyorum iphonun sarji cik az dayaniyorm bi uygulama acik olurda 30 dkka da bitiyor sarji bnde 2 gun once batarya aldim orjinal diye aldim ama cin maliymis taktim ve ondada daha degisik bi sorunla karsilastim sarji cok gec aliyor . Sadete gelick olursak bnm iphone jailbreakli ve sorun jailbreaktan kaynaklaniyor olabilirmi cihazim daha 1 yillk bu arada

iMe
09-03-2012, 22:07
Jailbreak bu konuda bir etki yapmaz ama yukledigini tweakler yapabilir. Sbsettingsten mobile substrade'e girerek arkada calisan tweakleri gorup kapatabilirsiniz. Batarya konusunda sanirim orjinali puyasada bulunmuyor ama mAh olarak kiyaslayip alabilirsiniz

Ogzhnozcn
09-03-2012, 23:10
Jailbreak'in o yonde biraz etkisi vardir ancak bu sure asla 30 dkya inemez.Bataryaniz omrunu doldurmus gozukuyor,orjinal parcalar aliniz,aksi takdirde cihaz size daha fazla problem cikarabilir.

meder94
09-03-2012, 23:43
bana orjinal parça alabileceğim bi yer söylermisiniz yada inetrnet sitesi hiç bir siteye güvenemiyorumda artık bu konuda

Ogzhnozcn
10-03-2012, 10:15
bana orjinal parça alabileceğim bi yer söylermisiniz yada inetrnet sitesi hiç bir siteye güvenemiyorumda artık bu konuda

Siz yetkili servise verin,gerekeni yapacaklardir.Yetkili servislerde orjinal parcalar mevcuttur.