PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları redsn0w u açtığımda jailbreak için uyarı alıyorum!!!

sercanbad
09-03-2012, 18:06
arkadaşlar bende ipod touch 3. nesil 32 gb var ve buna uğdate yaparak ios 5.1 i yükledim sonra sonrasında jailbreak yapmak için redsn0w_win_0.9.10b6 (yönetici olarak çalıştırıyorum) yükledim fakat bunu açtığımda bilgisayarımda şöyle bi hata alıyorum yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.

http://c1203.hizliresim.com/v/9/3cgj4.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

sercanbad
09-03-2012, 19:23
yok mu kimseden bi cevap yoksa çok mu sabırsız davranıyorum :)

serdarkurt
09-03-2012, 19:52
bilgisayarinizda itunes var mi varsa surumunuzun guncel olup olmadigini kontrol edin. Eger guncelleme varsa yukleyin yeniden baslatin bilgisayari bir de oyle deneyin. Cunki redsn0w jailbreak yaparken itunes kutuphanelerini kullaniyor.

sercanbad
12-03-2012, 22:48
bilgisayarımda itunes var en son güncellemeyide yaptım ama hep aynı hatayı alıyorum ne yapıcam bilemiyorum çıldırmak üzereyim :S

sercanbad
14-03-2012, 19:02
Arkadaşlar hala sorunuma cvp arıyorum :(((

laheyl
14-03-2012, 19:59
C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support\" klasordeki "dll" dosyalarından kaynaklanmakta en basıt cozumu "ifunbox.exe" dosyanızı "C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support\" klasorunuzun icine atın problem kalmıycak.. buna benzer itunes .dll lerını kullanarak ıphone a baglanmanızı saglayan programlar ıcın (tinyumbrella, redsnow vs..) bu ıslemı yapmak gerekli.. ayrıca o klasordeki dll leri ifunbox klasoru yaratıp kopyalamayı denedm ama sonuc alamadm o sekılde belkı baskaları bunuda cozebılır kolay gelsn..

bu yukardaki anlatimi bir denermisiniz

sercanbad
14-03-2012, 20:38
Sn0wbreeze ile denedim şimdi restore ediyorum redsnow ile yapamadım ama elma işareti kayboldu sanırım yüklensin tekrar son durumu size söylerim ilginiz ve cevabınız için çok teşekkür ederim 5 gündür cevap bekliyordum tekrardan saolun.

laheyl
14-03-2012, 20:40
birsey degil valla yeni gordum ben :)) gelismelerden haberdar edersiniz bizi

sercanbad
14-03-2012, 23:28
birsey degil valla yeni gordum ben :)) gelismelerden haberdar edersiniz bizi

teşekkürler bu ilgi için öncelikle ama şimdide Cydia açılmıyor açılır gibi yapıp hemen kapanıyor :( kapatıp açtım touch u gene aynı :S tekrar jb yaptım gene aynı gene aynı Ne yapsam ne etsem denemediğim şey kalmadı wallaha başıma ağrılar getirdi bu iş :S sizide yoruyorum ama inanın delirtcek bu beni.

C:\Program Files\Common Files\Apple\Apple Application Support\ olan klasor yok bende "\Apple Application Support\" böyle bi klasör yok

delirtcek beni redsnow