PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları Siz hangi jailbreak yöntemini kullanıyorsunuz ?

leadertay
09-03-2012, 09:05
Arkadaşlar herkes buraya hangi jailbreak yöntemini kullandığını yazsın bakalım hangisi daha çok kullanılıyor.

Ben kendim redsn0w jailbreak yöntemini kullanıyorum...

nadir3391
09-03-2012, 13:40
iyide dediğiniz şey yöntem değil ki..3gs oldbotroom bir cihaz untethered oluyor onun dışındakiler tethered tabii bu diğer cihazlar için untethered yokken..onu seçmek bizim elimizde değil..

leadertay
09-03-2012, 14:10
iyide dediğiniz şey yöntem değil ki..3gs oldbotroom bir cihaz untethered oluyor onun dışındakiler tethered tabii bu diğer cihazlar için untethered yokken..onu seçmek bizim elimizde değil.. Pwnage Tool ile, Jailbreakme.com ile, limera1n ile, Spirit ile, Redsn0w ile bunlar yöntem olmuyor mu ?

DeDeLi
09-03-2012, 14:21
Onlar yontemler oluyor dogrudur ama bunun cevabi versiyon ile alakalidir.Yani Redsnow ve sn0wbreeze kaldi bir tek son olarak i4s ler ve ipad2 icin greenp0sionun yayinladigi absinthe yontemi var.Simkilitli cihazlar sn0wbreeze ile jb islemini gerceklestirmek zoruda simiilitsiz cihazlar istege bagli istedigini yapabilirler.Pwntool ise sn0wbreeze in mac versiyonu.Simkilitlz cihazim olsa redsn0w u tercih ederim untethered olani simkilitli cihazim olda mecburen sn0wbreeze.Sprint 3.x.x versiyonda kaldi jailbreakme.com ise sadece 4.3.3 icin gecerli o yuzden artik cok secenek kalmadi.i4s sahibiyim o yuzden bahtimiza be cikarsa o.

Saygılarımla...