PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : En Sevdiğiniz Özellik ? ( Etkinlik )

LuckyBlood
08-03-2012, 13:08
İphone'umun en sevdiğim özelliği _______ ?

Evet arkadaşlar boşluğu dolduruyoruz bakalm iphone'un en çok sevilen tarafı ne ? :)

Ben başlıyayım.

İphone'umun en sevdiğim özelliği hızı ...

Diazem
08-03-2012, 13:16
Jb sonrası kullandığım tweaklerle ve uygulamalarla çok kullanışlı ve kolay bi hale gelmesi :))

subasiomer
08-03-2012, 15:47
Jb sonrası kullandığım tweaklerle ve uygulamalarla çok kullanışlı ve kolay bi hale gelmesi :))

en güzel cevap bu daha üstü varmı bilmem :D

Ogzhnozcn
08-03-2012, 15:48
Göze,ruha hitap eden işletim sistemi ve daha da öncelikli olan okadar emeğin,çabanın sonucunda çıkan Başarı'sı.

yusuf11
08-03-2012, 15:57
havası :D

hsnkrmz
08-03-2012, 16:24
her an her ihtiyacima jb'li yada jb'siz karsilik vermesi (iPhone 4)

GS_36
08-03-2012, 19:30
JB siz bir iphone düsünülemez,JB siz normal telefonlardan fazla bir farki olmaz gibi ama jb den sonraki uygulamalar ile cok super.Örneyin Springtomize,Lockinfo ve benzeri.
Sonuc : SUPER...

Ogzhnozcn
08-03-2012, 20:22
JB siz bir iphone düsünülemez,JB siz normal telefonlardan fazla bir farki olmaz gibi ama jb den sonraki uygulamalar ile cok super.Örneyin Springtomize,Lockinfo ve benzeri.
Sonuc : SUPER...

Siz aldiginizda jb olayini biliyormuydunuz :) muhtemelen bircok kisi gibi hayir ve bu da en sade halinin bile ne durumda oldugunu gosterir

gezgin38
08-03-2012, 21:39
bir çok işimi her yerde görebilecek bir telefon olması ...

ChuckBartowsKi
08-03-2012, 23:25
Kilidi Ac yazisi [:P]

mericguner
09-03-2012, 00:34
tekefonu eline alanın abi telefon budur ya bende bi tane alıcam istiyorum demesi yani havası :D ve her an elimin altında süper hızlı internet olması ;)

ugruzn
09-03-2012, 04:44
En iyisi bu oldugu ıcın cok sevıyorum :D

leadertay
09-03-2012, 13:01
elması :))

bariskender
09-03-2012, 17:28
İphone'umun en sevdiğim özelliği estetik olması :)

GS_36
10-03-2012, 21:20
Siz aldiginizda jb olayini biliyormuydunuz :) muhtemelen bircok kisi gibi hayir ve bu da en sade halinin bile ne durumda oldugunu gosterir
Evet kardes.ben iphonu almadan önce JB olayini biliyordum arkadaslardan dolayi yani.Ben aldigimda üc gün kadar JB siz kullandim jb li ve jb sizin arasindaki farki görünce 4.üncü gün jb kendim jb yaptim.
NOT:Burada yeni üyeyim diye iphone den hic birsey anlamyorum anlamina gelmez...

SAYGILAR....

Ogzhnozcn
10-03-2012, 22:17
Evet kardes.ben iphonu almadan önce JB olayini biliyordum arkadaslardan dolayi yani.Ben aldigimda üc gün kadar JB siz kullandim jb li ve jb sizin arasindaki farki görünce 4.üncü gün jb kendim jb yaptim.
NOT:Burada yeni üyeyim diye iphone den hic birsey anlamyorum anlamina gelmez...

SAYGILAR....

Yok estagfurullah,benim demek istedigim jb li olmadiginda da mukemmel oldugunu vurgulamak,Yoksa kimseyi bilmediginden dolayi yermem :),iyi forumlar

mzgunes
10-03-2012, 23:53
en iyi yönleri;

1-mükemmel ötesi akıcılıktaki, ipek gibi dokunuşlara bile cevap verebilen dokunmatik ekrani.
2-bakarken sanki full hd ekrana bakar gibi neredeyse cam gibi olan retrina ekrana bakmak.
3-android gibi birkaç uygulamayla çökmeyen işletim sistemi.
4-çökse bile geri dönüşünün daha kolay olması.
5-zarif görünüşüne karşın çok zor çizilen yüzeyi(iphone4-4s)
6-işletim sistemini jb yaptıktan sonra istediğiniz gibi kişiselleştirebilme deneyimi.
7-jb yapmasanız bile yokyok dedirtecek kadar ücretsiz uygulama ve oyun barındıran uygulama mağazası.
8-tüm yerleşik programların neredeyse kusursuz çalışması.
9-sonradan yüklenen uygulamalarda ise çokçok nadiren sorun çıkartması.
10-sürekli güncellenen işletim sistemi sayesinde, jb yapmak için bile sahibini sürekli bir macera ve heyecan içinde bırakması(and. gibi monoton değil)
11-donanım yapısının herzaman hakkını verecek kadar hızlı, övgüye değer ve ilklere tabi olması.
12-sahibini, bulunduğu her ortamda gururlandırması ve onore etmesi.

en kötü yönleri:

tek kötü yönü; herhangibir hırsızın hiç tereddüt etmeden çalmaya teşebbüs etmekten çekinmeyeceği kadar pahalı olması.
(tabi kullanıcısının 3g ve gps bağlantısın aktif olması ve telefonun internetten bulunabilirlik özelliğini aktive etmiş olması durumunda buda bir dezavantaj olmaktan çıkıyor anında)

GS_36
11-03-2012, 00:48
Kisacasi kafayi yedirten bir alet,bazen cok zamanimi caliyor,yani özellikleri cok, insani sürekli ugrastiriyor bu da bir yönden hosuma gidiyor.

Iyi Forumlar.....

Alixmobil
22-07-2012, 23:24
Jb / li kullandım iPhone nun dengesini bozuyor sildim ios6 kullanıyorum beta3 onnumara jb bedava verseler yüklemem iphone umurunu kisaltan cydia

alixmobil izmir

EmreMutlu
23-07-2012, 00:17
Kimse yazmamış ama ben Müzikte ses kalitesi diyorum. (Kaliteli bir kulaklıkla tabi) Esasen benim iPod serisine dadanmamın sebebidir bu :)

GS_36
23-07-2012, 03:35
Kimse yazmamış ama ben Müzikte ses kalitesi diyorum. (Kaliteli bir kulaklıkla tabi) Esasen benim iPod serisine dadanmamın sebebidir bu :)

Slm,herşey iyide tabiki zevkler ve renkler tartşılmaz herkesin hoşuna giden bir şey vardır.JB li olarak güzel işe yarar uygulamalar var tabi,Ama Profil resmin çok hoşuma gitti elmanın tam tersi çok güldüm.

iyi Forumlar...