PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları ucretlı applerı ucretsız ındırme yardımm

Anestezia
08-03-2012, 10:57
bana yardımcı olabılırmısınız appstore de aıle hekımlıgı dıe bı program var ama ucretsız ındıremıorum nasıl ucretsız ındırebılırımm acıll yardım lutfen bu programı denedım ama not source yazısı geldı...

WaGrAnT
08-03-2012, 11:17
Öncelikli Cihazının jailbreakli olması gerekiyor ve installous yüklü olması gerekiyor yalnız installous'da da bu uygulama yok

Anestezia
08-03-2012, 11:19
bu uygulamayı nasıl tlf a atabılırım ya baska bı alternatıf varmı ??

laheyl
08-03-2012, 11:52
bana yardımcı olabılırmısınız appstore de aıle hekımlıgı dıe bı program var ama ucretsız ındıremıorum nasıl ucretsız ındırebılırımm acıll yardım lutfen bu programı denedım ama not source yazısı geldı...

Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...