PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları Iphone 4 ios 5.01 da modem sorunu

mizme
06-03-2012, 11:06
programsan bir sorun var galiba yardimci olursaniz sevinirim

Iphone 5.00 betayı kullandım kullandıgımda chizimi gerek wifi gerekse usb den modem olarak kullanabiliyordum kı 4.3.3 te bu özellik yoktu

iphone 5.0 ciktiginda orginal sürümü cihazima yükledim ama modem özelliğimi etkin edecek menu ortadan kayboldu dedimki herhaşde koymadılar 5.01 guncelledim ayni sorun devam etti

3 gün önce cihazimi genpaya götürdüğümde bütün belgelerin silinmesi kosuluyla cihazimi sifirladim dün teslim aldiğimda cihazimda kaybolan menü geri gelmisti ki....

dün aksam eski bilgilerimi itunestan geri yükleyenen kadar

gördümki menü yine kayboldu ...

aksam cihazimi tekrar resetleyecem ama bilgilerimi yüklemeyecem bakalim ne olacak

arada cihazi menüden komple sifirladim ama yine menü gözükmüyor

birisinin başina geldimi neden olur sizce vede cözüm yolu nedir

yardim eden vakit ayiran herkeze şimdiden teşekkürler

DeMo
06-03-2012, 18:56
Eski backup dosyanızı yüklemezseniz tekrar sorun olacağını sanmıyorum. Uygulama, müzik ve resimler için backup dosyasını yükleyerek değilde senkronizasyon yaparak manuel olarak cihaza aktarın. Rehber içinde önce My Contacts Backup uygulamasını kullanarak yedek alırsınız. Sonrasında cihazı restore ettikten sonra bilgisayarınızdaki bu yedek dosyasını cihazda kurulu bulunan mail hesabına mail atarak geri yükleyebilirsiniz.