PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 4S yurtdışı

cls
05-03-2012, 23:56
iphone 4S yurtdışından geldi ve pasaporta yazılı fakat ekranda itunese bağlayın yazıyor...jailbreak yaparsak sorun tamamen kalkarmı?
ne yapmalıyız?

DeDeLi
06-03-2012, 00:10
Ekranda iTunes'a bağlayın diyorsa iTunes'a bağlayın. Ben anlamadım sorunu. recovery mod'da mı cihaz , aktifleştirme yapmanızı istiyor ? Siz en iyisi iTunes 'a bağlayın iTunes'un dediklerini yapın

cls
06-03-2012, 00:20
cihaz şuan elimde değil..tam olarak ne halde bilmiyorum..arkadaşım beni aradı ve tel.in geldiğinden beri hiç açılmadığını götürdüğü telefoncularında bişey yapamadıklarını söyledi..
bende çözüm olarak jailbreak yapmayı düşündüm..yaparsam herhangi bir zarar verirmi telefona?

Ogzhnozcn
06-03-2012, 06:26
cihaz şuan elimde değil..tam olarak ne halde bilmiyorum..arkadaşım beni aradı ve tel.in geldiğinden beri hiç açılmadığını götürdüğü telefoncularında bişey yapamadıklarını söyledi..
bende çözüm olarak jailbreak yapmayı düşündüm..yaparsam herhangi bir zarar verirmi telefona?

Jailbreak telefona herhangi bir zarar vermez,ancak olusabilecek problemlerden "ikaynak.com" sorumlu degildir.

mehmetodabas61
06-03-2012, 15:07
Arkadaşlar bende çin malı bi iphone4 var buna orjinalde var olan işletim sistemini yükleyebilirmiyiz... Yardımcı olujrsanız sevinirim ;)

laheyl
06-03-2012, 15:08
Arkadaşlar bende çin malı bi iphone4 var buna orjinalde var olan işletim sistemini yükleyebilirmiyiz... Yardımcı olujrsanız sevinirim ;)

Baska konu icinde farkli bir sorun ile konuyu karistiriyorsunuz lutfen sorunu forum icinde arayin yada yeni bir konu acin