PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları ıphone 3G HİÇ Bİ UYGULAMA ÇALIŞMIYO [Çözüldü=fantazi]

erensn
29-10-2008, 17:21
ıphone'a kavuşalı 2 hafta oldu zaten ilk hafta jb fln derken geçti 2 gundr bı çok uyugulama yukledım tıkır tıkır çalışıyo tam herşey rayına oturdu derken ıtunesten sync yaptım ve şu an hangi uygulamayı açmaya çalışsam (the application"........."cannot be opened)diye hata verıyo.

bu hatadan sonra tekrar restero ve jb yaptım fakat problem hala devam edıyoo delirmek üzereyim [gl=8.gif]

fantazi
29-10-2008, 17:33
bu hatada appstore dan ücretsiz uygulama indir kurcala biraz cihazı kapat aç.yapılıyordu galiba tam hatırlamıyorum [:)]

erensn
29-10-2008, 18:07
yaptım herşeyi yaptım kurcalamadıgım şey kalmadı virus fln mı girdi noldu buna kırıcam az kaldı aldıgım gunden beri ezıyet çekıyorum  

arkadaşım çok teşekkur ederım problem çözuldu yani neymiş ıphone'u kullanmak için sabırlı olmak lazımmışş [:D]

Bir de sorunla karışlaşınca hemen yöneticilere özel mesaj atmamak gerekiyormuş. [:)]
- [JW]

mavsmavs
15-11-2008, 15:13
sorunu nasıl yaptıgınızı nasıl hallettiğinizi söylerseniz herkes öğrenir [gl=13.gif] [gl=3.gif]

[JW]
15-11-2008, 15:15
2 üstteki mesajı okuma zahmetinde bulunursan çözümü öğrenmiş olursun...