PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iTunes - Multimedia Sorunları AppStore'daki Kredi Kartı Bilgilerini Kaldırmak

ozknckr
04-03-2012, 22:50
Selamlar arkadaşlar;

İpad 16+3G Jailbreak'li cihazım var.. Az önce bi uygulama satın aldım.. Kredi kartımın bilgilerinin orda olmasını istemiyorum.. Nasıl kaldırabilirim? Rahatsız oluyorum..

laheyl
05-03-2012, 01:00
apple id nizi olustururken peki kredi karti vermeden mi actiniz hesabinizi

laheyl
05-03-2012, 01:10
bakin ben kisaca ozelim size benim hesabimda ilk acilista kredi karti vermeden acilmis bir hesap bu nedenle ben kendim ekledigim kredi karti bilgimi kaldirabildim yonetmi anlatim size

itunesi aciyorsunuz

yukardaki meniden magaza yi tikliyor ve ( eger itunese app id girisi yapmamissaniz id girisini yapip sonra bu dedigimi yapin ) hesabimi goruntule secenegini tikliyoruz tekrar bir ekran geliyor ve app id niz yazili altina sifrenizi girerek guvenli giris yapiyorsunuz

karsiniza hesabiniz geliyor ve kredi karti bigilerinizin yaninda edit yaziyor onu tikliyorsinuz ve hemen onun ustunede master visa v.b birde none yaziyor none yazisini tikliyarak bilgileriniz siliniyor ve sizde asagidan done diyerek cikiyorsunuz islem bu kadar ustat kolay gelsin

ozknckr
05-03-2012, 21:26
İlk basta eklemeden actim hesabi... Ayni dedigini uyguladim ama none yazisi yok.. Hesabi kapasam baska yeni bir hesap acsam olurmu..

laheyl
06-03-2012, 12:29
esime ben apple id acarken onunkini kredi karti numarasi vererek acmistim sen yok oyle bir yazi none goremedim dedigin icin onun hesabindan girdim kontrol ettim ve onun da kredi bilgilerini silerek none yaptim basariyla sorun yok bence sen islemde hata yapiyorsun tekrar yaparsan iyi olur