PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone 3gs uzun süre konuşunca resetleme problemi??

NoveLL35
04-03-2012, 12:19
Merhabalar,

Kardeşime 3 ay önce iphone 3gs 8 gb aldım..Ama alındıgından beri uzun süre görüşme yapınca tlf resetleniyor..mesela 3-5 dk konuşunca problem yok ama 7-10 dk görüşme olunca kendi kendine reset atıyor... jb hiç yapılmadı sürüm 5.0.1 aynı problemi yaşayan oldumu veya bir fikri olan varmı?

laheyl
04-03-2012, 12:19
Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

NoveLL35
04-03-2012, 12:23
düzenleme yapıldı uyarı için tşk ederim..

NeGReDo
04-03-2012, 12:30
ben de benzer bir sorun vardı 3gs kullanırken.Uzun süre konuşunca karşı taraf kapatınca telefon donup kalıyordu.Tepki vermiyordu,kapama tuşu ve menü tuşuna basarak açıyordum.Daha sonradan restore ettim ve bir daha yapmamıştı.Ama bidaha yapar korkusuyla,cihazı elimden çıkarmıştım o zamanlar :)

NoveLL35
04-03-2012, 21:41
ben de benzer bir sorun vardı 3gs kullanırken.Uzun süre konuşunca karşı taraf kapatınca telefon donup kalıyordu.Tepki vermiyordu,kapama tuşu ve menü tuşuna basarak açıyordum.Daha sonradan restore ettim ve bir daha yapmamıştı.Ama bidaha yapar korkusuyla,cihazı elimden çıkarmıştım o zamanlar :)

benzer bi problem gibi ama ben restore yaptım sonuç aynı..problem devam ediyor

NeGReDo
04-03-2012, 22:06
garantiye versen 10 dakika telefon görüşmesi yapmayacakları için sorun yok diyip geri verirler muhtemelen ama yine de dene bir şansını bence

NoveLL35
04-03-2012, 22:09
en iyisi yrn servise vermek..tşk ederim dostum