PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları Mesaj geldiginde safe moda gecis (iphone 4s)

cem tanriover
03-03-2012, 19:29
Arkadaslar 4s imi kullanirken mesaj geldiginde telefon respring olup kendini safe mode a atiyo. Kilitliyken mesaj geldiginde sorun olmuyor. Notification center dan kaynaklandigini dusunuyorum. Basina buna benzer bi sorun gelen varmi veya buna sebep oldugunu tahmin ettiginiz bi cydia package i?

DeviLJoN
03-03-2012, 22:37
cihazda yüklü olan tweak neler var.Yada kısaca en son ne yüklediniz cydia tweak olarak.

cem tanriover
03-03-2012, 23:20
corona, icaughtu pro hacked, installous, iprotect, opensiri, sbsettings, zeppelin, VIP.HD.ColorKeyboard, weelyrics(statusbar da calışıo), weetrackdata for nc, winterboard, bi kaç da denemelik tema (max 3) herhangi bişi yukledikten sonra bu hale geldiini hatırlamıyorum.

cem tanriover
06-03-2012, 14:37
Flood yapmak gibi olmasin fakat sorun halen devam etmektedir.

laheyl
06-03-2012, 15:07
bu sorun ne zamandan beri suruyor peki yani safe moda dusme olayi genelde cydia uzerinden yukledigin bir tweek den kaynaklaniyorur tecrubelerim bunu soyliyor bende yasadim cunku tweekten sonra safe modu ama msjlarda degil benim ana ekranda olyordu bence biliyorsan tweekleri onlari kaldir kesin duzelicektir ozelikle msj ile ilgili tweeklere bak bence

DeDeLi
06-03-2012, 15:21
Cem istersen tek tek teeakleri kaldirarak dene once.Belki tweak guncellemesinden sonra olusan bir durumdur kim bilir.Restore ye kadar yolu var tabi ama oncesinde halledersin umarim

Saygılarımla...