PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone 3gs ios 5.0.1 unlock yapamıyorum

corleone66
26-02-2012, 16:44
öncelikle iyi forumlar...arkadaşlar forumda heryeri aradım fakat sorunumu çözemedim sonunda konuyu açmak zorunda kaldım cihazım iphone 3gs yurtdışı önceki sürümü 4.2.1 di 5.0.1 e yükselttim cihazı açtım untethered jailbreak yaptım fakat unlock yapamadım her yolu denememe rağmen..şebeke bulamıyor ya servis yok yazısı oluyo yada sürekli aranıyor yazıyo...2gündür yapmaya çalışıyorm olmuyo her yolu denedim ama olmadı ne yapmalıyım şimdiden yardımlarınız için tşkler :)

laheyl
26-02-2012, 16:56
öncelikle iyi forumlar...arkadaşlar forumda heryeri aradım fakat sorunumu çözemedim sonunda konuyu açmak zorunda kaldım cihazım iphone 3gs yurtdışı önceki sürümü 4.2.1 di 5.0.1 e yükselttim cihazı açtım untethered jailbreak yaptım fakat unlock yapamadım her yolu denememe rağmen..şebeke bulamıyor ya servis yok yazısı oluyo yada sürekli aranıyor yazıyo...2gündür yapmaya çalışıyorm olmuyo her yolu denedim ama olmadı ne yapmalıyım şimdiden yardımlarınız için tşkler :)

Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kuralları da dikkatlice okuyunuz.
İyi forumlar...

corleone66
26-02-2012, 17:06
başlığı düzeltmeyi bilmiyorum eğer gösterirseniz düzenlerim

GKTG
26-02-2012, 17:09
başlığı düzeltmeyi bilmiyorum eğer gösterirseniz düzenlerim

İlk mesajınızın altında Mesajı düzenle butonu var ona basın. Ardından Gelişmiş butonuna basarak konu başlığını değiştirebilirsiniz.

corleone66
26-02-2012, 17:12
düzeltmem gereken başka kural yoksa sorun hakkında bi bilginiz varmı acaba

corleone66
26-02-2012, 17:53
arkadaşlar http://www.ikaynak.com/forum/52-sorunlar-|-cozumler-iphone-soru-cevap-destek-yardim/31727-ios-5-0-1-ultrasn0w-1-2-4-sorunlarina-cozum-onerileri.html adlı konuda çözüm yolu ile yaptım eğer aynı problemi yaşıyan varsa baksın