PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları youtube açılmıyor

fbilker
26-02-2012, 01:00
arkadaşlar youtube uygulamasına giriyorum videoyu açıyorum fakat yüklenmiyor uzun bi süre bekledikten sonra hata veriyo nasıl düzelir bu hata yardımcı olur musunuz

MsTrK
26-02-2012, 01:09
arkadaşlar youtube uygulamasına giriyorum videoyu açıyorum fakat yüklenmiyor uzun bi süre bekledikten sonra hata veriyo nasıl düzelir bu hata yardımcı olur musunuz
Bazi videolarda bende ayni sorunu yasiyorum, fakat video'yu kapatip tekrar açmamda sorun çözülüyor.
Isterseniz birde cihazinizi açip kapatmayi deneyiniz.

fbilker
26-02-2012, 01:25
denedim düzelmedi :(

Ogzhnozcn
26-02-2012, 09:30

Youtube uygulamasi Cogu zaman hata verir ve cok gec dolar,cunku otomatik olarak videonun en yuksek cozunurluklu gosterimini ayarlar.Onun yerine cok daha hizli ve pratik yontem olan,"m.youtube" a girerek Tarayicinin butonlarindan "Ana Ekran" a tiklayarak ana ekrana atayabilir,youtube uygulamasinin yerine koyarak pratik bir sekilde uygulama gibi kullanabilirsiniz[:'(]

fbilker
26-02-2012, 12:54
safariden m.youtubeye girdim hq özelliğini kapadım ama yine aynı sorun kardeşimin ipadinde de aynı sorun var dailymotion videolarını açılıyor youtubeye gelince açmıyor :S

Ogzhnozcn
26-02-2012, 12:57
safariden m.youtubeye girdim hq özelliğini kapadım ama yine aynı sorun kardeşimin ipadinde de aynı sorun var dailymotion videolarını açılıyor youtubeye gelince açmıyor :S

Acilmasi gerekiyor,baglantinizda bir problem olabilir mi? Kopma vs.

fbilker
26-02-2012, 12:58
bağlantıda problem olsa bilgisayarımda da açılmaması gerekmez mi sadece ipadlerde açılmıyo

Ogzhnozcn
26-02-2012, 13:03
Hicbir video mu acilmiyor yoksa belirli videolar mi

fbilker
26-02-2012, 13:05
youtubeden girdiğim hiçbir video açılmıyo