PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları jb den sonra teldeki uygulamalar da sorun çıkmaya başladı..

teos
25-02-2012, 22:51
arkadaşlar başlığı açarken benzer konular çıktı ancak hiç birinde benim sorunumla ilgili çözüm bulamadım. jb yaptıktan bir gün sonra ınstollus programı kendiliğinden kayboldu, çok fazla önemsemedim ancak bugün mesajlar kendiliğinden kayboldu ve ne yapacağımı bilmiyorum. bitesms olduğu için mesajlaşma işini şimdilik ordan hallediyorum ancak bu diğer uygulmalar içinde olmaya devam ederse die korktuğumdan sizden yardım istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

SalihBxl
25-02-2012, 22:55
Uygulama kaybolmalari icin installous ayarlarindan iTunes sync aktif olmali ve cihazi itunes ile senkronize edeceginiz zaman satin alinanlari aktar demelisiniz. Mesajlar icin bir bilgim yok fakat bilen bir arkadas muhkkak cikacaktir.

Tapatalk ile iPhone'umdan Gonderilmistir.

teos
25-02-2012, 23:36
benim gördüğüm genelde sorun installous dan dolayı üyelerin programları kaybolmuş..bende ise önce installous un kendi kayboldu daha sonra mesajlar uygulması komple kayboldu. yani kaybolan mesajlar değil uygulmanın kendisi:( umarım bilen biri çıkar ve bnm anlayacağım dilde yardımcı olur çünkü bazı yazılanları anlayacak kadar iyi değilim ıphone konsunda :) ama yine de tşk ederim