PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Infinity Blade II money hack sorunu

ufukelverdi
25-02-2012, 00:03
baylar selamlar. infinity blade II gerçekten güzel bir oyun hiçbir şey söylenmez. ama ????? li itemleri açmak insanı oyundan soğutuyo bende onlari daha rahat açabilmek için money hack yapmak istedim araştirdim zaten araştırmadan konu açmam genellikle ama bir türlü yol beceremedim. aradıgım her yerde save klasörünün içinde swordsave adlı iki dosya olması ve o dosyalarin hack li dosyalar ile değiştirilmesi gerektigini gordüm. ama bende swordsave adlı dosyalar yerine backup adlı dosyalar var ve haliyle swordsave adlı dosyalari atinca kabul etmiyor. backup adlı dosyalarin isimlerini degistirdim swordsave yaptım olmadi klasörü sildim yine olmadi kısacası beceremedim.konuyu bilen yardım edebilecek biri varsa gerçekten çok sagolsun.tesekkürler.

kemalicecek
18-04-2012, 17:52
icould kullanıyosundur muhtemelen. ayarlar>icould dan belgeler ve verileri kapat ondan sonra bak save dosyasına, yine olmazsa oyuna gir biraz oyna bi save dosyası atacaktır. ama şuan ki karakterini silebilir. ben de de aynı problem vardı öyle hallettim. bende de swordsave dosyaları var ama onu hex workshop tan actıktan sonra bende olan parayı girdiğimde bulunamadı diyor..