PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları MyWi ios 5 için varmı?

tranemis
24-02-2012, 16:49
Merhaba,

MyWi'nin ios 5 için olan crackli bir sürümü var mıdır? Cydia daki paralı.

bilalekrem
24-02-2012, 17:32
gerek te yokki kisisel erisimi kullanabilirsiniz

fezabey
24-02-2012, 18:01
gerek te yokki kisisel erisimi kullanabilirsiniz

iPad için kişisel erişim yok maalesef ya, ben acayip ihtiyaç duyuyorum, aynı işi gören PdaNet yükledim,cihaz elmada kaldı ios 5.0.1 de

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşım varsa yardımlarını esirgemesin lütfen,teşekkür ederim.

emreker
24-02-2012, 19:42
iPad için kişisel erişim yok maalesef ya, ben acayip ihtiyaç duyuyorum, aynı işi gören PdaNet yükledim,cihaz elmada kaldı ios 5.0.1 de

Bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşım varsa yardımlarını esirgemesin lütfen,teşekkür ederim.

TetherMe uygulaması iphone 4 - 5.0.1 sürümünde işimi gördü, bi deniyebilirsin. orjinal yerindeki yerini aldı kişisel erişim noktası uygulama sonrasında

tranemis
27-02-2012, 11:17
Benim iphone'ad kişisel erişim aktif olarak gözükmüyor. Hem MyWi'de giden gelen paket boyutlarını da görebiliyordum

serdarkurt
27-02-2012, 11:48
Benim iphone'ad kişisel erişim aktif olarak gözükmüyor. Hem MyWi'de giden gelen paket boyutlarını da görebiliyordum

Evet bu ozelligi daha onceden hic kullanmadiysaniz ayarlar sekmesinde aktif olarak gozukmez. Bir defaya mahsus kisisel erisim noktasini ayarlar-genel-ağ yolunu takip edip oradan kisisel erisim noktasini acmaniz gerekecek. Eger orda da yoksa ya da pasifse data internetiniz yok ya da baska bir sorun var demektir

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?tnbmxc