PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Geri yükleme sonrasiAktif etme sorunu!!

maren
23-02-2012, 23:07
Arkadaslar yurt dışından getirtip kaydettirdiğim iphone 4 telefonda bir sorun olduğundan dolayı geri yükle dedim format attı ama büyük bir sorun çıktı iphonu aktif etmem icinsim kart tak diyor ama simkilitli gelen alet ios 5 yüklü olduğundan sim tanimiyo!! Eee peki ben şimdi ne yapıcam ve ne yapabilirim bu aleti aktif etmenin bir yolu yokmu??

fas535
23-02-2012, 23:09
hocam ios 5 varsa büyük gecmis olsn o tel suanlık kullanılmaz... basebandı yükselmiş...belli bir süre ipod görevindedr..

laheyl
23-02-2012, 23:11
Arkadaslar yurt dışından getirtip kaydettirdiğim iphone 4 telefonda bir sorun olduğundan dolayı geri yükle dedim format attı ama büyük bir sorun çıktı iphonu aktif etmem icinsim kart tak diyor ama simkilitli gelen alet ios 5 yüklü olduğundan sim tanimiyo!! Eee peki ben şimdi ne yapıcam ve ne yapabilirim bu aleti aktif etmenin bir yolu yokmu??

anlattiginiz seyden sunu anladim cihaz sim locklu oylemi

maren
24-02-2012, 06:41
Ewet sim kilitli sorun şu ki şu anda ipod olarak dahi kullanamiyorum çünkü format yani geri yukleme sonrasi aktif etmek için sim kart takın diyo ama sim kilitli olduğu için onu da yapamiyorum bu yüzdende aktif edip açamıyorum iphonu...

v3n0m
24-02-2012, 10:28
Arkadasim anladigim kadariyla bu isleri bilmiyosun siteden redsnow ios5 icin olanini indir cihaza jb yap yaparkende hacktivation secenegini sec cihaz acilip ipod olarak kullanabilirsin yanliz bu islem sonrasinda anlik bildirimleri alamazsin. Kolay gelsn

Sent from my iPhone using Tapatalk

fas535
24-02-2012, 18:41
kardeş forumda ios 5 jailbreak die ararsan bulursun orda o dediğin kilit ekranını gecme yöntemi de var ordan bak..

maren
25-02-2012, 16:57
Tamamdır arkadaşlar hallettim sonunda yardım eden arkadaşlara tşkler..