PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları İndirdiğim Oyunları iphone a Nasıl Atacağım ?

muratcan92
23-02-2012, 16:18
apptracker.org tan istediğim yüksek mb. lı oyunları programları indirdim. Ama cihazıma nasıl atıp yükleyeceğim bilmiyorum. 3gs 4.1 jb telefonum var neler yapmam lazım.

Ogzhnozcn
23-02-2012, 16:24
apptracker.org tan istediğim yüksek mb. lı oyunları programları indirdim. Ama cihazıma nasıl atıp yükleyeceğim bilmiyorum. 3gs 4.1 jb telefonum var neler yapmam lazım.

iTunes ile atabilirsiniz ancak Cydia'dan "AppSync 4/5" yüklemeyi unutmayın(iOs sürümünüze göre yükleyiniz )

muratcan92
23-02-2012, 16:43
peki bunların detaylı olarak anlatıldığı bir konu var mı ? iphoneda yeniyimde bilmiyorum pek. indirdiklerim ipa ve zipli dosyalar. appsync yide indiririm ama ondan sonra neler yapıcam.

Ogzhnozcn
23-02-2012, 16:50
peki bunların detaylı olarak anlatıldığı bir konu var mı ? iphoneda yeniyimde bilmiyorum pek. indirdiklerim ipa ve zipli dosyalar. appsync yide indiririm ama ondan sonra neler yapıcam.

Sadece "ipa" dosyasını iTunes üzerinden atıcaksınız,ancak önce Cihazdan'da Appsync 'ı kurmayı unutmayın.

muratcan92
23-02-2012, 16:58
appsync yi kurdum. itunes üzerinden nasıl atıcam o konuyu biraz açar mısınız. birde hepsi ipa değil çoğuda zipli içinde payload klasörü ve başka dosyalar var onları nasıl halledebilrim.

Ogzhnozcn
23-02-2012, 17:18
appsync yi kurdum. itunes üzerinden nasıl atıcam o konuyu biraz açar mısınız. birde hepsi ipa değil çoğuda zipli içinde payload klasörü ve başka dosyalar var onları nasıl halledebilrim.

Zip'in içinde ipa dosyası olması lazım onu tutun itunes'un üzerine sürükleyin,Apps(uygulamalar) kısmına gelir sonra da iTunes'dan eşzamanlama yapın,iyi eğlenceler[:'(]

muratcan92
23-02-2012, 17:32
zip dosyasının içinde ipa yok ki :s 1-2 ufak dosya 1 payload klasörü ve içnde bir sürü dosya var .ipa yok. isterseniz apptrackr dan slovoed eng-tr sözlüğü indirip bakabilirsiniz öyle bir dosya yok

Ogzhnozcn
23-02-2012, 17:43
zip dosyasının içinde ipa yok ki :s 1-2 ufak dosya 1 payload klasörü ve içnde bir sürü dosya var .ipa yok. isterseniz apptrackr dan slovoed eng-tr sözlüğü indirip bakabilirsiniz öyle bir dosya yok

Demektir ki upload ettikleri dosya yanlış,farklı upload linklerine bakın yok ise farklı siterlerden bakabilirsiniz.

DeMo
23-02-2012, 18:20

"zip" olan uzantıyı "ipa" şeklinde değiştirmeniz gerekiyor. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki konuya bakarak yapabilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/21732-zip-uzantili-uygulamalari-ipaya-cevirmek.html

muratcan92
23-02-2012, 18:20
10-15 tane uygulama oyun indirdim hepsi zipli 1-2 tane ipa var :s hepsinimi yanlış upload etmişler

muratcan92
23-02-2012, 18:28
çok teşekkür ederim hallettim sanırım :)

"zip" olan uzantıyı "ipa" şeklinde değiştirmeniz gerekiyor. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız aşağıdaki konuya bakarak yapabilirsiniz.

http://www.ikaynak.com/forum/21-genel-konular/21732-zip-uzantili-uygulamalari-ipaya-cevirmek.html