PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : iphona başka biri dokundugunda resmini çekip size mail yolu ile gönderiyormus

cihanc
21-02-2012, 11:43
hangi program bu arkadaşlar bilen var mı?

serdarkurt
21-02-2012, 13:29
Cydia da iCaughtU diye bir tweak var. Bunu indirip kurduğunuz da cihazınızın ayarlar menüsünde görebilirsiniz.

cihanc
21-02-2012, 13:58
bu program bu işemi yarıyor kardeş

RacKulA
21-02-2012, 14:02
icaughtu ya da igotya programlarını kullanabilirsiniz.

serdarkurt
21-02-2012, 14:11
Tam olarak şu işe yarıyor. Telefonunuz ortalık yerde ve birisi sizin telefonunuzu kurcalamak istedi. Eğer güvenlik parolasını yanlış girerse cihazın ön kamerasından kişinin resmini çekiyor. Yaptığınız ayarlara göre resim telefonunuzun fotograf galerisine ya da mail adresinize göderiliyor tabi iki seçeneği de aynı anda kullanmak mümkün.

cihanc
21-02-2012, 14:43
saol dostum oldu teşekkür ederim..

serdarkurt
21-02-2012, 15:43
rica ederim

selvettime
21-11-2012, 14:45
selam arkadaşlar , icaught pro yu yükledim denemek için yanlış şifre girdim fakat telefonda iphone is disabled connect to iTunes yazıyo telefon edebiliyorum telefon da geliyo bildirimlerde geliyo ama telefona hiç bişekilde giremiyorum ne yapmalıyım

SalihBxl
21-11-2012, 17:43
selam arkadaşlar , icaught pro yu yükledim denemek için yanlış şifre girdim fakat telefonda iphone is disabled connect to iTunes yazıyo telefon edebiliyorum telefon da geliyo bildirimlerde geliyo ama telefona hiç bişekilde giremiyorum ne yapmalıyım

Merhaba,

Oncelikle forum kurallarimiz geregi yazi fontlarini standart sekilde kullaniniz.

Pc ve iFunBox yardimi ile cihazinizdan uygulama silip sorundan kurtulmaniz mumkun.

efsanewi
21-11-2012, 18:10
Telefonu eski haline getirdikten sonra bu programı yüklemenizi tavsiye ederim yalnız fotoğrafı mail adresinize gönderiyor. http://www.ikaynak.com/forum/threads/27887-igotya-iphone4-ve-ipod-touch4g-en-mi-calindi-merak-etme?highlight=igotya

GS_36
21-11-2012, 21:06
Güzel bir uygulama,denemek lazim.

selvettime
22-11-2012, 14:24
Merhaba,

Oncelikle forum kurallarimiz geregi yazi fontlarini standart sekilde kullaniniz.

Pc ve iFunBox yardimi ile cihazinizdan uygulama silip sorundan kurtulmaniz mumkun.

İlginize teşekkürler ama dediğiniz şekilde de ve her türlü denedim olmadı, itunes la çözdüm telefon açıldı programıda kaldırdım programla ilgili ne varsa ifile da aratıp sildim ama her respring yaptıktan sonra telefon açılırken "icaughtu pro" altında da "ok" yazısı çıkıyo tıklatıp kapatıyorum bi etkisi olmuyo ama sinir bozucu bunu çözemedim sadece