PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Jailbreak - Unlock Sorunları iphone Dfu moddan kenliginden cıkıyor

orhunn61
21-02-2012, 10:36
merhaba arkadaslar dun aksam sbrotator diye bir tweak yukledim ve makine respring yaptıgından sonra hic ana ekran gelmedi surekli doluyor ibaresi gorunuyor ve bitmiyor hep aynısı oluyor bende iphone u dfu moda alarak restore etmeye calıstım power tusu home tusu işlemlerini sırayla yaptım neyse yeni versiyonu indirdim versiyonum zaten 5.01 di . tweak de bir porblem var herhalde ondan dolayı makine kafayı yedi . neyse restore işlemine basladim telefon takılıyken birden kendi kendiligine dfu moddan cıktı . biraz telaslandım bilgisayardan cıkardım usb girisini sonra normal olarak versiyon install etmeye devam ettim tam bittiginde zaman asımı hatası alıyorum . onceden de telefonumu restore etmistim ama bole bı hatayla karsılasmamıstım . yardımcı olursanız sevinirim

SalihBxl
21-02-2012, 11:30
Dfu moda tekrar alarak yeniden iTunes uzerinden restore deneyiniz.

orhunn61
21-02-2012, 11:45
işlemin sonuna geldigimde ''iphone'' adlı iphone için olan yazılımı indirmeyle ilgili bir sorun oluştu . ag baglantısı zaman aşımına ugradı . ag ayarlarınızın dogru ve ag baglantılarınızın etkin oldugundan emin olup yeniden deneyin yazıyor . oysaki bilgisayarın baglantılarında hic bi problem yok .8 mbps ile nete giriyor . sonuna geldıgınde bu hatayı alıyorum yardımcı olun lutfen geceden beri bunla ugrasıyorum bı turlu cozum bulamadım .

orhunn61
21-02-2012, 11:46
ayrıca versiyon manuel olarak nerden indirebilirim ?

orhunn61
21-02-2012, 13:20
beyler sorunu cozdum galıba :) hatalı tweak yukledıgımzde telefon sonsuz bir donguye giriyor bılıyosunuz . bunun tek cozumunu dfu moda alıp restore yapmak ddıye bılıyordum . neyse geceden berı ugraslarıma ragmen bı sonuc alamamıstım sonra yıne dfu moda aldım telefonu . manuel olarak , once bılgısayara bagladım ardından power tusuna 5,6 sanıye bastım ardından elma cıkınca home tusunada bastım neyse bunları bılıyodur herkes herhalde . gelelım telefonu manuel olarak safe modda calıstırmaya , bu dfu modundayken once home tusuna basıp ardondan power tusuna uzun bı sure yaklasık 15 sn kadar bastıgımda telefon safe modda acıldı . dırek cydıa dan son olan tweak i (SBROTATOR) u sildim hata ve makine geri kendine geldi , ayrıca burdan okudum tum yontemlerı sadece safe modda iphonu acmayı bılmıyodum onuda deneyerek ogrenmıs oldum :) ve bir kez daha forumumuz ne kadar yararlı bi site oldugunu ogrendim kuranlardan Allah razı olsun :) çok mutluyum