PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Donanım - Bağlantı Sorunları İphone 3G Wifi Problemi

blackpount
20-02-2012, 00:10
Merhaba arkadaşlar 2 gün önce yurt dışı bir cihaz aldım ve cihazı sim kilitli 3.1.3 yükledim cihaz'da şöyle bir problem var. Wifi'leri görüyor şifreyi yazıyorum ağ'a katılamadı diye bir hata veriyor.

Hatanın sebebi nedir bir türlü çözemedim. 4.2.1 sn0wbreez ile yapıyorum bu sefer versiyon güncellemiyor. Takılıp kalıyor. Normal yüklesem cihazın güncellemesi tam bitiyor 1015 hatası veriyor.Recovery moda giriyor.

metin_cetin
20-02-2012, 00:24
aynı durum bende de oldu ama w-fi calısıyordu sonradan suan itunesin sürümü nedir?

blackpount
20-02-2012, 00:32
aynı durum bende de oldu ama w-fi calısıyordu sonradan suan itunesin sürümü nedir?

En son sürümü mevcut elimde. Versiyonu hiç bir şekilde 4.2.1 yapamadım. Dfu Moduna alıp sn0wbreez'den hazırladığım unlock fw'yi yapmaya çalışıyorum cihaz 1600 hatası veriyor daha sonra cihazı açıp öyle deniyorum İphone geri yükleme işlemi sürüyor gibisinden birşey diyor ve orada takılıyor cihazıda Recovery mod'a alıyor.. Wifide sorun yok aynı cihaza başka anakart taktık ve o wifi entegresinden wifiye bağlanıldı. Ama kendi anakartı taktıgımızda sifreyi giriyoruz ve Ağ'a katılamadı diyor.