PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları 4s duvar kağıdı sorunu

iphonecuu
17-02-2012, 15:16
Arkadaşlar 4S jb'li telefonumda duvar kağıtlarına giriyorum hiçbirşey yok klasörde siyah bir ekran var sadece muhtemelen bir tweak bozdu ama hangisi olabilir bilen varmı acaba ? veya başka bir sorunmu var

Ogzhnozcn
17-02-2012, 15:23
Arkadaşlar 4S jb'li telefonumda duvar kağıtlarına giriyorum hiçbirşey yok klasörde siyah bir ekran var sadece muhtemelen bir tweak bozdu ama hangisi olabilir bilen varmı acaba ? veya başka bir sorunmu var

en son yüklediğiniz tweak'i silin ardından reboot edin

iphonecuu
17-02-2012, 16:51
hangisinin yaptığını bir bulsam :) sorun o zaten

facebookile
10-07-2012, 14:13

arkadaşlar ayni problemi yaşiyorum hangi tweek en son yüklediğimide bilmiyorum ayrıca bende sileceğim bir tweek e yok hepside olmazsa olmaz:-) nasıl aşarım bunu bilen varmı tşkler

facebookile
11-07-2012, 01:12
arkadaşlar ayni problemi yaşiyorum hangi tweek en son yüklediğimide bilmiyorum ayrıca bende sileceğim bir tweek e yok hepside olmazsa olmaz:-) nasıl aşarım bunu bilen varmı tşkler
bu konuda fikri olan yokmu arkadaşlar

facebookile
12-07-2012, 12:52
arkadaşlar fikri olan varmı bu konuda problem büyük:-)

darkmulex
12-07-2012, 13:44
arkadaşlar fikri olan varmı bu konuda problem büyük:-)

Merhaba facebookile,

Konu ile ilgili olarak aşağıdaki adımları deneyebilir misiniz?

Öncelikli olarak cihazınızın üzerine Cydia üzerinden iFile uygulamasını kurmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından var/stash/wallpaper/iphone altında yer alan duvar kağıtlarını başka bir klasöre taşıyıp, cihazınızı respring yapmanız gerekmektedir. Cihazınızın açılmasının sonra duvar kağıtlarınızı tekrar var/stash/wallpaper/iphone klasörünün altına kopyalayıp cihazınızı yeniden respring yapmanız gerekmektedir. Son yapmış olduğunuz respring işleminden sonra, duvar kapıtlarınızı görüntüleyebiliyor ve değiştirebiliyor olmanız gerekmektedir.

İyi günler dilerim.

facebookile
12-07-2012, 18:05
Tesekkur ederim sorun cozuldu problen yasayan arkadaslar bu yontemle cozebilirler

darkmulex
13-07-2012, 11:33
Tesekkur ederim sorun cozuldu problen yasayan arkadaslar bu yontemle cozebilirler

Merhaba facebookile,

Sorununuzun çözülmüş olduğuna sevindim.

İyi günler dilerim.