PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Uygulama Sorunları Jailbreak sonrası uygulama açmıyor...

TheNeVoi
16-02-2012, 16:26
Merhaba beyler bu gün restore yaptım cihazımı ardından jailbreak yaptım bu arada cihaz ipod touch 4g 5.0.1 neyse herşey bitti bütün repoları uygulamaları kurdum sonra daha önceden depolamıs olduum ipalarımı yüklüyodum itunes den aldığım uygulamaları i fun box üzerinden attım ve diğer crackli uygulamalarıda cihaza geçtim fakat bi sorun var itunes uygulamaları açılmıyor tam açılıyor ekran gidior diğer cracklilir açılıyor neden acaba bi çözüm bulabilirmyiz acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim Teşekkürler kolay gelsin...

cem tanriover
16-02-2012, 16:28
uygulamalar güncel değil ise iOs 5 i desteklemiyo olabilir.

Bir kaç tanesini günceleyip yulemeyi deneyin

TheNeVoi
16-02-2012, 16:39
Galiba itunesten yüklemek gerekmiş ve ya appstore den bi free indirmek lazımmış deniyorum 1 dakka

TheNeVoi
16-02-2012, 17:43
Appsync yüklendikten sonra appstoreden bi free uygulama indiriosun yeniden baslatıosun telefonu tamam dır yetkilendirme falan yapmadan direek ifun box la kuruluo ve açılıo

laheyl
16-02-2012, 20:56
Merhaba beyler bu gün restore yaptım cihazımı ardından jailbreak yaptım bu arada cihaz ipod touch 4g 5.0.1 neyse herşey bitti bütün repoları uygulamaları kurdum sonra daha önceden depolamıs olduum ipalarımı yüklüyodum itunes den aldığım uygulamaları i fun box üzerinden attım ve diğer crackli uygulamalarıda cihaza geçtim fakat bi sorun var itunes uygulamaları açılmıyor tam açılıyor ekran gidior diğer cracklilir açılıyor neden acaba bi çözüm bulabilirmyiz acaba ? Yardımcı olabilirseniz sevinirim Teşekkürler kolay gelsin...

itunes surumun nedir
eski ipod fw neydi