PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Firmware Update-Restore Sorunları Telefonu zar zor açabiliyorum

sakiriye
15-02-2012, 20:38
arkadaşlar telefonum iphone 4 bb 4.10.01 gevey kullanıcısıyım. telefon 4.3.3 versiyonunda her açılmada en az 2 defa ard arda reboot olup anca açılıyordu ve çok bekliyordu. yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüp 5.0.1 e güncelledim belki hızlanır tek seferde açılır diye. lakin artık açılmaz oldu eskiden açılmıyosa kendi reboot edip tekrar açılıyordu bunda öyle bişey de yok elmada dakikalarca bekliyorum tık yok 2 tuşa beraber basıyorum tekrar tekrar 5. 10. seferde anca açılıyor. gına geldi lütfen yardım edin telefon neden böyle neden diğerleri gibi tekde açılmıyor neresi arızalı ?
Not: telefon tertemiz yeni restore edilmiş haldedir uygulama yüklü deildir

SalihBxl
15-02-2012, 20:50
Merhaba,
Açtığınız konu, forum kurallarına aykırıdır. Lütfen kuralları okuyarak gerekli düzenlemeyi yapınız. Aksi takdirde bu durum ceza almanıza neden olacaktır.

Konularım Neden Silindi?
- Konu başlığı mesajınızla ilgili olmalıdır ve tamamı büyük harflerle yazılmamalıdır. Başlıklarında "Acil, yardım, lütfen..." vb. kelimeler bulunan konular silinir.
Mesajı düzenle > Gelişmiş butonlarını kullanarak konu başlığınızı düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca forumda herhangi bir ceza almamak için, lütfen buraya (http://www.ikaynak.com/forum/misc.php?do=showrules) tıklayarak diğer kurallari okuyunuz. İyi forumlar…