PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sim Kart - Telefon - Rehber Sorunları iPhone 4S Almalı mı iPhone 5'i mi beklemeli?

twothrones
14-02-2012, 18:07
Merhaba ben şuan Nokia E72 kullanıyorum.Kuzenim İsviçre'den geliyor ve istersem bana iPhone 4S getiricek.Sorum şu iPhone 4S ile 5 arasında çok aşırı farklar olur mü ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi var mı ve iPhone 5 çıktığında kuzenim bana gönderebilir mı bilmiyorum . Sizce beklemeye ve riske değer mi ve iPhone 4S kullanan arkadaşlarım telefonlarından memnunlar mı 4S güzel mı?

Ogzhnozcn
14-02-2012, 18:11
Ben beklemenizi öneririm 5 gerçekten radikal değişikliklerle gelicek,daha büyük ekran vs.gibi büyük özellikler taşıyacaktır bu saatten sonra 5 i beklemenizi öneririm,pişman olmazsınız

serdarkurt
14-02-2012, 18:50
iPhone 5 de ben de alisilmisin disinda degisiklikler bekleyenlerdenim. Cunku Steve Jobs her zaman standartin disinda ekran boyutuna ve buna benzer bazi degisikliklere karsi cikmis, baski olusturmustur. Tim Cook yonetimindeki appledan farkli seyler dusunuyorum. Bu kadar erken cikacagini bilseydim ben de beklerdim.

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=41.061586,30.382060

cantuncok
14-02-2012, 19:23
iPhone 5 de almasın bence iPhone 6 yı beklesin. Niye bekleyecekmissin ki. Apple 2 sene yani iPhone çıkarmayacaklarını duyurdu. iPhone 3gs den 1 buçuk sene sonra iPhone 4 çıkmıştı. Ayrıca madem bekleyeceksin iPhone 5s i bekle. "s" modelleri her zaman daha sağlam oluyor eksikler giderilmiş şekilde. iPhone 5 çıkana kadar teknoloji farklı bir boyut alır. Bence alabildiğiniz kadar erken iPhone 4s alın.

fas535
14-02-2012, 20:04
acaba steve jobsız bi iphone nası olacak bende bunu düsünmekdeim:S hocam apple en son ne cıkardıysa alınız vardır illaki bi farkı ben 4 sattm 4s aldım cok memnunum..

laheyl
14-02-2012, 20:11
bana gore olmayan bir sey uzerine konusmak bile yanlis ona bakarsaniz 4s in aciklandigi zaman 5 aciklanicak deniyordu bence 4s le yetinmeli hocam birde nokiadan bu telefona gecis yapicaksin bence 4s al ve acemiligini at bu cihazda sonra 5 cikinca dusunursun ve bakarsin :))

isvicrede ucuz hemde kuzenin getirir sana 5 de kardes ;) biliyorum bende ordayim cunku hahah :) kuzenine de boyle soyle pazarlik yap :)

cem tanriover
14-02-2012, 20:23
bence de 4s al. Baktın çok fark var az kullanılmış olarak zaten iyi bi fiyata elden çıkarabilirsin. Lakin iPhone 5 de 4s gibi sürpriz bişey çıkarsa üzülmemiş olursun. Ayrıca isviçreden alıcağın 2 aylık bir unlocked 4s in piyasası her şekilde bir iPhone 4 ten, ilk çıktığından beri kullanılan bi 4s den daha iyi olur. Yani alıcagın cihazı satıp iphone 5 alsan dahi kaybın çok olmayacaktır emin ol.

twothrones
14-02-2012, 21:56
O zaman ben yarın siparişi veriyim peki sizce 16 GB yeterli olur mu daha çok oyun için kullanıcam?

cem tanriover
14-02-2012, 22:12
öyle çok müzik amaçlı kullanmiyacaksanız veya film vesayre 16 gb yeterlidir bence

fas535
14-02-2012, 22:25
paran varsa 32 al hocam 1080 le video cekiosun cabuk doluo 16..

laheyl
14-02-2012, 23:09
O zaman ben yarın siparişi veriyim peki sizce 16 GB yeterli olur mu daha çok oyun için kullanıcam?

Valla kuzenin nerden alicak bilmiyorum ama suna dikkat etmeli eger kendi abosunu uzaticaksa kesinlikle aldigi yerde sim lock olayini halletsin ve ikisi arasinda 100 cfh fark var 200 tl yapar bu paran varsa 32 derim

djcaner
14-02-2012, 23:21
Merhaba ben şuan Nokia E72 kullanıyorum.Kuzenim İsviçre'den geliyor ve istersem bana iPhone 4S getiricek.Sorum şu iPhone 4S ile 5 arasında çok aşırı farklar olur mü ve çıkış tarihi hakkında herhangi bir bilgi var mı ve iPhone 5 çıktığında kuzenim bana gönderebilir mı bilmiyorum . Sizce beklemeye ve riske değer mi ve iPhone 4S kullanan arkadaşlarım telefonlarından memnunlar mı 4S güzel mı?
Bende iPhone 4S kullanıcısıyım. Çok güzel memnunum. iPhone 4 daki anten gibi vs. seyler giderilmis ve kamerasi inanılmaz. Software olarak iPhone 5 i beklemek gereksiz çünkü eğer Siri gibi uç bir şeyler çıkarmayacaklarsa muhtemelen iPhone 4S icinde uyumlu olur. Hardware bakımından kendi fikrim olarak çok fazla büyüklükte bir değişiklik yapcaklarını düşünmüyorum. iPhone 4S alıcaksanız pişman olmazsınız. Ve kesinlikle 32 Gb ı tavsiye ediyorum.

DeviLJoN
15-02-2012, 01:16
şahsen bende 4s almanızdan yanayım, 5 ne zaman çıkacağı belli değil. İnternette uydurma haberler yazın diyor, ben inanmıyorum şahsen. i4s daha yeni sunuldu pazara. i4s alırsanda 16gb işinizi görmeyebilir.Benim içinde en stabil hafıza 32gb'tır.